İki doz aşı olan Erdal Özyağcılar koronavirüse yakalandı!

Usta oyuncu Erdal Özyağcılar, sosyal medya hesabından koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. Sağlık vaziyetinin iyi olduğunu belirten oyuncu, “İki Sinovac, iki Biontec olmuştum, Omicron oldum. Grip gibi bir şey” şeklinde konuştu.
Takip et
İki doz aşı olan Erdal Özyağcılar koronavirüse yakalandı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dün akşam Hoş Geldin Boyacı filmi için sahne almaya hazırlanan oyuncu Erdal Özyağcılar’ın önlem maksatlı yaptırdığı koronavirüs testi pozitif çıktı. Haberi sosyal medya hesabından veren oyuncu, sağlık vaziyetinden da bahsetti.

“OMICRON OLDUM”

Hiçbir belirti taşımadığını belirten Özyağcılar, Instagram hesabından yaptığı paylaşımında “Bir bakıma iyi haberiki Sinovac, iki Biontech olmuştum, Omicron oldum… Ve beşinci aşımı da doğal yollarla oluverdim. Grip gibi bir şey… Ama siz yine de dikkatli olun… Aşılarınızı yaptırın. Kutlamaydı mutlamaydı kapalı yerlerden uzak durun. Bir hafta on gün sonra sahnedeyim. Sizlerin yüreğime akan sıcacık sevginizle karşı karşıya olacağım. Geçmiş olsun dileklerini gönderen herkese teşekkürler” şeklinde konuştu.

İki doz aşı olan Erdal Özyağcılar koronavirüse yakalandı!

Bir de video paylaşan oyuncu, “Merak etmeyin aşılıyım, şahaneyim. Akşam oyun var diyerek tedbir olarak PCR yaptırdım, hiçbir belirtim yok taş gibiyim” dedi.

OYUN ERTELENDİ

Erdal Özyağcılar öte yandan Berna Laçin ve Gözde Çetiner ile başrolünü paylaştığı bu akşam ve önümüzdeki 10 gün içerisinde gerçekleşmesi beklenen ‘Hoş Geldin Boyacı’ adlı tiyatro oyununun gösteriminin ertelendiğini duyurdu. Seyircilere seslenen Özyağcılar, “Biletleri iptal etmeyin 10 gün sonra görüşürüz” şeklinde konuştu.

İki doz aşı olan Erdal Özyağcılar koronavirüse yakalandı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.