adplus-dvertising

İhlas koleji mezunlarını uğurladı

Özel Bahçelievler İhlas Anadolu ve Fen Lisesi 2021-2022 mezuniyet töreni gerçekleştirilen organizasyonla yapıldı. İhlas Koleji Genel Müdürü Bedri Yeltekin, genel müdür yardımcıları, okul müdürü Hakkı Okur, öğretmenler ve velilerin katılımıyla yapılan törende heyecanlı anlar meydana geldi.
Takip et
İhlas koleji mezunlarını uğurladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Özel Bahçelievler İhlas Anadolu ve Fen Lisesi Okul Müdürü Hakkı Okur yapmış olduğu açılış konuşmasında, dört sene boyunca büyük emek harcadıkları öğrencilerini uğurlamanın vermiş olduğu hüznü ve aynı zamanda mutluluğu yaşadıklarını belirtti.

İhlas koleji mezunlarını uğurladı

“Yürekten başarılar diliyorum”

Okur konuşmasında hafta sonu gerçekleşecek olan YKS’ye de vurgu yaparak, “Üniversite imtihanında mükemmel başarılar elde ederek çalışmalarınızı taçlandırmanızı istiyoruz. Bu zorlu maraton için üzerinizde emeği olan herkes ismine sizlere yürekten başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
Okur’un konuşmasının sonrasında okullarında ilk üç dereceye giren öğrenciler için plaket töreni düzenlendi. Özel Bahçelievler İhlas Fen Lisesi’nden dereceye giren öğrencilerin plaketlerini İhlas Koleji Genel Müdürü Bedri Yeltekin verirken Özel Bahçelievler İhlas Anadolu Lisesi öğrencilerine de Hakkı Okur takdim etti.
Okul birincilerinin konuşmaları ve okul kütüğüne isim çakılması ile devam eden program öğrencilerin kep atma töreniyle son buldu.

Törenin sonrasında konuşan İhlas Koleji Genel Müdürü Bedri Yeltekin, öğrencilerini mezun etmenin mutluluğunu yaşadığını belirtti. İhlas Kolejinin geçmiş dönemde YKS’de mühim başarılara imza attığını ifade eden Yeltekin, “Öğrencilerimizin abilerini ve ablalarını aratmayacak derecede başarılı olacaklarına gönülden inanıyorum. Öğretmenleriyle beraber sınava çok iyi hazırlandılar. Sınavda kendilerine sonsuz başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
Öğrencilerine yaşamları boyunca iyilikten ve adaletten uzaklaşmamalarını öğütleyen Yeltekin, “Gelecek yaşamınızda farklı konumlarda ve makamlarda olacaksınız. Adil davranmayı kendinize hayat felsefesi edinin. Başarı kendiliğinden gelecektir. Hepinize mutlu bir yaşam diliyorum” şeklinde konuştu.

İhlas koleji mezunlarını uğurladı
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.