İğrençliği, Pantolondaki Detay Ele Verdi

İstanbul'da toplu taşıma aracında genç kızı taciz eden zanlıyı, pantolonun önündeki ıslaklık ele verdi.
İğrençliği, Pantolondaki Detay Ele Verdi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul’da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Bindiği toplu taşıma aracında 20’li yaşlarda olduğu belirlenen genç kızı taciz eden zanlı, iğrenç olaya maruz kalan genç kızın çığlık atması ile yakayı ele verdi. Gözaltına alınan zanlının pantolonun önündeki ıslaklık ise yaşanan rezilliği gözler önüne serdi.

Son dönemlerde yaşanan taciz olaylarına bir yenisi daha eklendi. Megakent İstanbul’da bindiği metrobüste gözü dönmüş sapığın hedefi olan genç kız, yaşadığı korku ile bir anda çığlık atmaya başladı. Metrobüsteki diğer yolcular ne olup bittiğini anlamadı. Arkasında duran kişinin kendisini taciz ettiğini belirten genç kız, güvenlik görevlilerinden yardım istedi. Görevliler tarafından yakalanıp polis ekiplerine teslim edilen zanlı, ilk ifadesinde kendisine yöneltilen tüm suçlamaları reddetti. Metrobüs sapığı, önündeki ıslaklıkla ilgili de “O anda ereksiyon yaşadım. Ama kimseyi taciz etmedim. Suçlamaları kabul etmiyorum” ifadelerini kullandı.

GÖRGÜ TANIĞI ANLATTI

Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma devam ederken, tutuklu şüphelinin önümüzdeki günlerde hakim karşısına çıkacağı belirtildi. Yaşanan rezilliğe şahit olan bir vatandaş da “Kızımız bir anda bağırdı. İlk başlarda bizler ne olduğunu anlamadık. Ancak pantolonundaki ıslaklığı görünce durumu fark ettik. Aracın ulaştığı ilk durakta güvenlik ekipleri duruma el koydu” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.