adplus-dvertising

İETT otobüsü kaldırıma çıktı: Faciadan dönüldü!

Beşiktaş Ortaköy’de içi yolcu dolu İETT otobüsü, yağmur nedeniyle kayganlaşan yoldan yokuş aşağı kayarak kaldırıma çıktı. Ağaçlara ve demir dubalara çarpan otobüse metrelerce uzunluktaki bir dal girdi. 1 kişinin hafif biçimde yaralandığı kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.
Takip et
İETT otobüsü kaldırıma çıktı: Faciadan dönüldü!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay dün saat 11.00 sıralarında Ortaköy Portakal Yokuşu’nda yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Ortaköy- Taksim seferini yapan DT2 kodlu İETT otobüsü, yağmur nedeniyle yolun kayganlaşması ve sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi neticesi Portakal Yokuşu’ndan aşağı kaymaya başladı. Kayan İETT otobüsü, yol kenarındaki ağaçlara ve demir dubalara çarptı. Otobüsün içerisine metrelerce uzunlukta bir dal saplandı. Otobüste bulunan bir yolcu aracın camından içeri giren dal sebebiyle hafif biçimde yaralanırken, otobüsün kaza yaptığı anlar güvenlik kamerasına an be an yansıdı.

O anlar kamerada

Kameraya yansıyan görüntülerde kayarak ilerleyen otobüsün yol kenarındaki ağaçlara ve demir dubalara çarptığı görülüyor. İETT otobüsünün metrelerce uzunluktaki ağaç dalıyla ilerlemesi de kameraya yansıdı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.