adplus-dvertising

İDO, sefer saatleri kısmi kapanmaya göre düzenlendi!

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelge kapsamında İDO sefer saatlerini düzenleyerek seferlerin hafta içi 05:00 ile 19:00 arasında yapılacağını açıkladı.
Takip et
İDO, sefer saatleri kısmi kapanmaya göre düzenlendi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İDO’dan yapılan açıklamaya göre, firma, misafirlerine yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı alınan önlem ve tedbirler eşliğinde deniz yolculuğunu güvenli biçimde sunmayı sürdürüyor.

İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı söz konusu genelge doğrultusundaki yeni kısıtlamalar ve tedbirler kapsamında sefer saatlerini tekrardan düzenleyen İDO, hafta içi seferlerini 05.00-19.00 saatleri arasında gerçekleştirmeye devam edecek.

İDO, biletli hatlarında yalnızca hafta sonu sefer gerçekleştirmeyecek. Hafta içi 19.00-05.00 saatlerinde, İDO bileti olan yolcular, seyahat için sokağa çıktıklarında bilet ibrazı ederek, sokağa çıkma kısıtlamasından muaf seyahat edebilecekler.

Yeni düzenlemede, Sirkeci-Harem ve Eskihisar-Topçular hatlarında seferler aralıksız devam edecek. “Kısmi Kapanma” genelgesine göre, biletli hatlarda hafta içi 05.00-19.00’da, sokağa çıkma kısıtlaması olmayan saatlerde seferler devam edecek.

İDO, Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulunun önerileri ve resmi kurumlar tarafından iletilen bilgilendirmeler kapsamında uyguladığı önlem ve tedbirlerle yolcularına güvenli bir seyahat sunacak.

Yolcular, sefer saatleriyle alakalı “www.ido.com.tr” adresinde, İDO mobil uygulamasından ve terminallerdeki satış noktalarından ayrıntılı bilgi alabiliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.