İddia Uğruna Kertenkele Yiyen Adam Yaşamını Yitirdi!

34 Yaşındaki David Dowell, Avustralya’nın Brisbane kentinde katıldığı bir partide iddia uğruna kertenkele yedi. Kaptığı mikroptan dolayı hastalanan 3 çocuk babası hayatını kaybetti.

Avustralya’da üzücü bir olay yaşandı. 34 yaşında 3 çocuk babası David Dowell, katıldığı partide arkadaşlarıyla girdiği iddia sonucu Gecko türü kertenkele yedi. Daha sonra ishal, ateş ve mide krampları geçiren talihsiz baba hastaneye kaldırıldı. 10 gün boyunca devam eden tedavisine rağmen genç adam kurtarılamadı.

“AVUSTRALYA’NIN EN İYİ BABASIYDI”

Geriye 3 çocuğuyla birlikte yalnız kalan David’in eşi Allira Bricknell, onun sevgi dolu bir baba ve parti ruhuna sahip bir adam olarak tanımladı. David’in arkadaşları da haberi aldıklarında yıkıldı. “Gösterişli, eğlenceli ve yaşamaktan büyük keyif alan bir adamdı” diye konuşan bir arkadaşı onu “Avustralya’nın en iyi babası” olarak tanımladı. Eşi ise, “David ile tanışıp, onu sevmemiş bir insan bile olabileceğini düşünmüyorum” ifadesini kullandı.

Geriye kalan 3 çocuğu için endişelenen anne, başka insanları cesaretlerini göstermek için böyle şeyler yapmamaları konusunda uyardı. Eşiyle henüz 18 yaşındayken bir kumsal partisinde tanıştığını anlatan Allira Bricknelli, “O tanıdığım en iyi insandı. Çocuklar için mükemmel bir babaydı” dedi. Genç babanın yaşamını yitirdiği hastalıkla ilgili de konuşan anne, “Bu virüsün nasıl bulaştığını tam olarak bilmiyoruz. Ama hem doktorlar, hem de biz ölüm nedeninin yediği gecko türü kertenkele olduğunu düşünüyoruz” diye konuştu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı