İcralık Araçlar Artınca Otoparkta Yer Kalmadı!

Borçlarını ödeyemediği için arabalarını icraya kaptıran vatandaş sayısı gün geçtikçe artıyor. Keşan'daki otoparkta yer kalmayınca araçlar üst üste istiflenmeye başlandı.

Trafiğe her gün yeni yüzlerce araç çıkıyor ve sıkışan yollar vatandaşa zor anlar yaşatıyor. Bir de aldığı arabanın borcunu ödeyemeyenler var. Bankaların ve alacaklıların hemen icra takibi başlattığı araçlar trafikten çekiliyor ve yediemin otoparkına teslim ediliyor. Borcunu ödeyebilenler araçlarını geri alırken yıllardır araçlarının yanına dahi uğramayanlar da var.


Keşan’daki otoparkta ise yer sorunu baş gösterdi. Son dönemde artan icralık araçlar nedeniyle yediemin garajında araba koyacak yer kalmadı. 18 yıllık bile arabanın yer aldığı otoparkta yer kalmayınca yetkililer yeni bir formül buldu. Diğer araçlara göre daha eski olan arabalar üst üste istif edilmeye başlandı. Otopark çalışanı da duruma isyan ederek devletin bu duruma acil olarak el atması gerektiğini dile getirdi.

“YATAN ARAÇLARIN HEPSİ MİLLİ SERVET”

Yeni bir yer açıp arabaları oraya koymaları için maddi imkanlarının yetersiz olduğunu söyleyen işletmeci Mahmut Demirkan’a göre devlet bu duruma el atarak bu araçları trafiğe geri çıkarmalı. Yatan arabaların milli servet olduğunu ve çürümeye terk edildiğini söyleyen otopark görevlisi Demirkan, 2000 yılında otoparka gelen ve 18 yıldır kimsenin almadığı arabayı ise her fırsatta dile getiriyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı