İclal Aydın, 3 ay diyet yaptı bütün kilolarından kurtuldu!

İclal Aydın, fazla kilolarından kurtulmak için 3 aydır kendine özel bir diyet programı uyguluyor. Ünlü tiyatrocu emeğinin karşılığını aldı ve üç ay sonra fit bir bedene sahip olarak adeta yepyeni bir vücuda sahip oldu.
Takip et
İclal Aydın, 3 ay diyet yaptı bütün kilolarından kurtuldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son olarak TRT1 ekranlarında yayınlanan Egenin Hamsisi dizisinde başrol oynayan İclal Aydın, değişimiyle tekrardan gündem oldu. Geçtiğimiz yıllarda kullandığı ilaçlardan dolayı kilo alan Aydın, 3 aylık diyetin sonunda yeni bir forma kavuştu.

ESKİSİNDEN BİLE ZAYIF

Sanki iğne ipliğe dönen İclal Aydın, sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafında 5 ay önce yeni bir yola çıktığını ve 3 aydır sıkı bir diyet programı uyguladığını belirtti. Fazla kilolarından kurtulduktan sonra şuanda kilo kontrol dönemine geçtiğini belirten oyuncu, bunun için de uzman bir kişiyle görüşmeye başladı.

İclal Aydın’ın yeni halini görünce şaşkınlığını gizleyemeyen Emine Ün ve Ayşe Tolga gibi oyuncular, arkadaşlarına destek yorumunda bulundu.

İşte İclal Aydın’ın yeni hali:

İclal Aydın, 3 ay diyet yaptı bütün kilolarından kurtuldu!

FAZLA KİLOLARI ILE ILGILI KONUŞMUŞTU

2 yıl önce katıldığı canlı yayında aldığı kilolardan bahseden İclal Aydın, “İlaç kullanmak durumundayım ki benim vücudum tepki verdiği için kullanmadan nasıl mücadele edeceğimizi öğrenmeye çalışıyoruz. Aldığım kiloların arkasından bu yaz güzel de yedim, troid ilaçlarımı bıraktım. İlaçları bıraktım ve 2.5 ayda 7 kilo aldım. Hemen bu kiloları vermemiz gerekir dedim ama doktorum ‘Sen toplu konutlardan ev alacak kadar paran varken, ben Bodrum’dan villa alacağım diyorsun. Artık öyle bir şey yok. Sen bundan sonra bu şekilde yaşamayı öğreneceksin’ şeklinde konuştu” ifadelerini kullanmıştı.

İclal Aydın, 3 ay diyet yaptı bütün kilolarından kurtuldu!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.