İçinde Hasta Varken Yandı!

7 Temmuz 2019, 08:41 tarihinde eklendi

Korkutan anlar dün kameralara yansıdı. Bir sağlık aracı ateşe kapıldı. İçindekiler alevlerin ortasında mahsur kaldı.

İçinde Hasta Varken Yandı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Korkunç olay Antalya’da yaşandı. Saat 17:00 sularında bir sağlık aracında yangın çıktı. Bir telefon üzerine hastaya müdahale etmeye gelen sağlık personelleri, daha sonra hastayı hastaneye kaldırmaya karar verdi. Hasta sağlık aracındayken oksijen tüpünden dumanlar yükselmeye başladı.

Çevredekilerin anında müdahale etmesiyle yangın kontrol altına alınabildi. Bu sırada hastayı ise personeller kurtarabildi. Hastayı kurtarabilmek adına ellerinin yanmasına izin veren personeller de ambulansla hastaneye kaldırıldı. Yangına maruz kalan sağlık aracı çalışamaz duruma geldi. Alevlerin kontrol altına alınmasının ardından ara ara ufak patlamalar devam etti.

KAHRAMAN HEMŞİRELER

Çevredeki insanlar yangını cep telefonlarıyla kaydetmekten geri kalmadı. Olay yerindeki görgü tanıklarından birisi, hemşirelerin kahramanlık örneği gösterdiklerini söyledi. Hemşirelerin ellerinin yanması pahasına hastayı hemen çıkardıklarını gördüğünü aktardı. Hastanın ve hemşirelerin durumunun iyi olduğu öğrenildi. Yangının neden çıktığı ise araştırılıyor.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.