İçerken Uçağın Zamanını Kaçıran Baba Oğul Piste Daldı

Havaalanında içerken uçağın zamanı unutan İngiliz baba-oğul kaçırdıkları uçağın peşinden piste girmeye çalıştı
İçerken Uçağın Zamanını Kaçıran Baba Oğul Piste Daldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İtalya’da Sardinya Adasından İngiltere’ye dönmek için havaalanında içmeye başlayan baba-oğul uçağın zamanını kaçırınca uçağı yakalamak için acil durum kapısını aşarak piste girmeye uğraştı. Baba-oğul polisler tarafından durduruldu. İngiliz Antonio Loi (65) ile oğlu Tony (45) Havaalanında uçaklarını beklerken içmeye başladılar. Uçağın kalkış zamanını kaçırınca işler karıştı. Acil durum kapısını aşarak piste girmeye çalıştılar ve polis tarafından durduruldular.

2000 STERLİN CEZA

İngiliz Antonio Loi (65) ile oğlu Tony (45) Havaalanında uçaklarını beklerken içmeye başladılar. Uçağın kalkış zamanını kaçırınca işler karıştı. Acil durum kapısını aşarak piste girmeye çalıştılar ve polis tarafından durduruldular. Polis baba-oğula 2000 sterlin ceza kesti.

SADECE UÇAĞI YAKALAMAK İSTEDİK

Tony Loi, “Babam uçağın binişe kapatıldığını gördü. Ben de alt kata inerek uçağa doğru koşmaya başladım, uçağa çıkılan merdivenlerin hâlâ orda olduğunu düşündüm bu nedenle kapıdan çıktım ve alarm çalmaya başladı. Sarhoş değildik. Sadece uçağı yakalamak istedik” sözleriyle olayı anlattı.

Havaalanı polisi ikilinin ‘komedi filmlerinden fırlamış gibi’ göründüğünü belirtti. Polis,  “Başka bir ülkede olsalardı vurulma riskiyle karşı karşıya kalabilirlerdi” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.