adplus-dvertising

İbrahim Tatlıses’ten duygusal Babalar Günü paylaşımı

Uzun süredir sahnelerden uzak kalan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, Babalar Günü İçin bir mesaj yayınladı. Tatlıses, mesajında takipçilerine "Babanızın kıymetini bilin" dedi.
Takip et
İbrahim Tatlıses’ten duygusal Babalar Günü paylaşımı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Uğradığı silahlı saldırı sonucu uzun süredir sahnelerden uzak kalan İbrahim Tatlıses, Babalar Günü dolayısıyla sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı.

İbrahim Tatlıses’in bir süre önce kendisi ile özdeşleşen İbo Show ile ekranlara geri döneceği konuşuluyordu. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından da bir paylaşım yapan ve ekranlara geri döneceğini takipçilerine duyuran ünlü şarkıcı, aradan geçen zamanda sessizliğe gömüldü.

Bu sürede yerleştiği İzmir’de kendisine ait işletmelerin paylaşımını yapan İbrahim Tatlıses, son olarak Babalar Günü ile ilgili bir paylaşıma imza attı. Duygusal bir mesaj paylaşan Tatlıses, takipçilerine “Babanızın kıymetini bilin” önerisinde bulundu.

Sosyal medyada bir milyona yakın takipçisi olan İbrahim Tatlıses’in videosu, yaklaşık 24 saatlik sürede 152 bine yakın görüntüleme aldı.

Geçtiğimiz yıllarda silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses, mucize eseri kurtulmuştu. Uzun bir tedavi sürecinin ardından kendisini toparlayan Tatlıses, şarkı söyleme yetisini kaybetmişti. Bu sürede siyasete atılan ünlü şarkıcı, bu alanda da istediği başarıyı yakalayamamıştı.

Sahne hayatı kadar özel hayatıyla da gündeme gelen İbrahim Tatlıses, silahlı saldırıya uğradıktan sonra evlendiği Ayşegül Yıldız ile de ayrılmıştı. Tatlıses’in Yıldız’dan Elif Ada isminde bir kızı var.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.