İbrahim Tatlıses’in Oğlu Ahmet Tatlı kimdir, kaç yaşında?

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in ilk eşinden dünyaya gelen Ahmet Tatlı hayatı merak edilenler arasında yer alıyor. Sanatçı Ceylan ile olan evliliği ile de bir dönem gündemde olan Ahmet Tatlı kaç yaşında, mesleği ne?
Takip et
İbrahim Tatlıses’in Oğlu Ahmet Tatlı kimdir, kaç yaşında?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İbrahim Tatlıses’in henüz meşhur olmadığı dönemde Urfa’da evlendiği ilk eşi Adalet Tatlıses’ten olan üç çocuğundan biri Ahmet Tatlı’dır.

İbrahim Tatlıses’in Oğlu Ahmet Tatlı kimdir, kaç yaşında?

Eski eş Adalet Tatlıses ve çocukları Urfa’da yaşamlarını sürdürüyor. Ancak Ahmet Tatlı, kendi iş yerini açarak yaşamını farklı şekilde sürdürüyor.

2000 – 2002 yılları arasında türkücü Ceylan ile evli kaldı.

İbrahim Tatlıses’in Oğlu Ahmet Tatlı kimdir, kaç yaşında?

Ahmet Tatlıses olarak da bilinen, İmparator İbrahim Tatlıses’in büyük oğlu, 2008 yılında Tülay Koçak ile nikah masasına oturmuştu.

Ahmet Tatlı’nın ilk evliliğinden ise Mert adından bir oğlu bulunuyor.

İbrahim Tatlıses’in Oğlu Ahmet Tatlı kimdir, kaç yaşında?

Anne Adalet Durak’ın Ahmet Tatlı dışında, Gülden ve Gülşen adında da iki kızı bulunuyor.

Tatlıses’ın büyük oğlu bir dönem babasının korumalığını da üstlenmiştir.

İbrahim Tatlıses’in Oğlu Ahmet Tatlı kimdir, kaç yaşında?

İbrahim Tatlıses ifadesinde “Oğlum beni tehdit ediyor” dedi

İbrahim Tatlıses’in hakkında şikayette bulunduğu oğlu Ahmet Tatlı için verdiği ifadede “Oğlum beni tehdit ediyor… Ateşli silahı olup olmadığını görmedim, ancak olabilir diye düşünüyorum.” dediği ortaya çıkmıştı. İbrahim Tatlıses’in oğlu Ahmet Tatlı’dan ilk açıklama geldi. Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde önceki gün ifade veren İbrahim Tatlıses ve oğlu Ahmet Tatlı, Tatlıses’e ait 20 dairenin satışından dolayı oğluyla anlaşmazlık yaşadıkları söylemişti. Karakola giderek ifade veren İbrahim Tatlıses’in oğlu Ahmet Tatlı, tehdit iddialarına yanıt verdi.

Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde önceki gün ifade veren İbrahim Tatlıses ve oğlu Ahmet Tatlı, Tatlıses’e ait 20 dairenin satışından dolayı oğluyla anlaşmazlık yaşadıkları söylemişti. Karakola giderek ifade veren İbrahim Tatlıses’in oğlu Ahmet Tatlı, tehdit iddialarına yanıt verdi.

brahim Tatlıses ifadesinde şunları söyledi:

“Benim Bitez’de Tatlıses Konakları’nda 21 adet dairem var. Bunlardan 20 tanesini bulduğum bir müşteriye satacaktım. Ancak öz oğlum Ahmet Salim Tatlıses daireleri kendisinin satacağını ve bu işe beni karıştırmayacağını söylüyormuş. Benim Tatlıses Konakları’na gelmeme de engel olarak 18 Haziran’da ‘O buraya bir gelsin hele görüşürüz, ben burada onu bekliyorum’ şeklinde tehditvari konuşmuş. Bu konuşmaları Şule ismindeki genel müdürüm bana aktardı.”

“Ahmet Salim Tatlıses şu anda benim dairelerimin olduğu bu konutlarda yaşamaktadır. Burada önceden sattığı bir dairede geçici olarak bulunmaktadır. Özetle, beni mülkiyetimdeki daireleri benim satmamam ve kendisinin satması konusunda beni tehdit etmektedir.”

İbrahim Tatlıses’in şikayeti üzerine karakola getirilen Ahmet Tatlıses, ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Çıkışta aracına binen Tatlıses soruları yanıtlamadı, objektiflere el sallayarak uzaklaştı. Basın mensuplarının kapıda beklediğini öğrenen İbrahim Tatlıses ise arka kapıdan çıkış yaptı.

İbrahim Tatlıses’in Oğlu Ahmet Tatlı kimdir, kaç yaşında?

TEHDİT ETMEDİM

Ahmet Tatlıses kendini şöyle savundu: “Kendisi (İbrahim Tatlıses) bu taşınmazları satma niyetindedir. Kimlere ve kaç paraya satacağı konusunda birkaç kez konuştuk, ancak son karar kendisinindir. Kesinlikle baskı kurmadım ve tehdit etmedim.”

“Ben bu sitedeki evlerin aile olan kişilere satılmasını ve oradaki düzenin bozulmamasını istedim. Bu sitede daha önce mülk sattığımız kişiler siteyi oldukça güzelleştirdiler ve orada bir aile ortamı oluşturdular. Bu kişiler de babamın ev satacağını duydukları için evleri kendileri almak niyetindeydi. Babamı ya da onun gönderdiği kişileri tehdit etmedim. Suçlamaları kabul etmiyorum.”

İmparator İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabında ‘Ailemde köstebek var’ açıklaması yapmış, gözler oğlu Ahmet Tatlı’ya çevrilmişti. Tatlıses, iddiaları yalanlasa da çok geçmeden baba oğulun gayrimenkul yüzünden karşı karşıya geldiği ortaya çıktı.

İbrahim Tatlıses’ten ‘köstebek’ açıklaması

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in, aile sırlarını ifşa ettiği gerekçesiyle peşine düştüğü kişinin oğlu Ahmet Tatlıses olduğu iddia edildi. Tatlıses, konuyla ilgili yaptığı açıklamada söylentileri yalanladı.

İbrahim Tatlıses’in Oğlu Ahmet Tatlı kimdir, kaç yaşında?

‘Çok zor günler geçirdim’

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, dün Twitter’dan yaptığı açıklamada aile sırlarını ifşa eden bir kişinin olduğunu belirtmişti.

Tatlıses, “İçimizdeki köstebeğe ulaşmaya az kaldı. Bence ben onu bulmadan o kendini açık etse de, o da biz de rahatlasak ama yakınım biliyorum, tam emin olmam gerek! Vebal almak istemiyorum. Çok da seviyorum be arkadaş neden?” demişti.

İbrahim Tatlıses’in aile sırlarını ifşa eden kişinin, oğlu Ahmet Tatlıses olduğu öne sürüldü.

Tatlıses’in oğlundan ‘aile sırlarını dışarıya sızdırdığı’ iddiasıyla şikayetçi olduğu konuşulurken, ünlü şarkıcıdan açıklama geldi.

Ancak Tatlıses, o kişinin oğlu olmadığını söyledi.

İşte Tatlıses’in açıklaması:

Dün Twitter’dan paylaştığım bir yazımın bugün çok yanlış anlaşılmalara sebep olduğunu üzülerek gördüm. Benim bahsettiğim konu çok başkayken, olayın oğlum Ahmet Tatlıses’e bağlanmasına çok üzüldüğümü belirtmek isterim.

Olaylar zamanlama açısından tamamen bir tesadüften ibarettir. Oğlum Ahmet hiçbir zaman köstebek olmamıştır olamaz da! Ahmet’im benim ilk göz ağrım ve kıymetlimdir. Oğlum da ben de her zaman birbirimizin yanında “Dağ” gibi durmuşuzdur ölene kadar durmaya da devam edeceğiz.

Saygı ve Sevgilerimle…

İbrahim Tatlıses

İddiaların ardından İbrahim Tatlıses, sosyal medyadan oğlu Ahmet Tatlıses ile olan fotoğrafını paylaşarak, köstebeğin oğlu olmadığını açıkladı.

İbrahim Tatlıses’in Oğlu Ahmet Tatlı kimdir, kaç yaşında?

İbrahim Tatlıses ve ‘Beni tehdit ediyor’ diyerek hakkında suç duyurusunda bulunduğu oğlu Ahmet Tatlı, Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘2. Sayfa’ programı için bir araya geldi. Tatlıses, “Beni bir tek Sibel Can ve Hülya Avşar arar. Onun dışında kimse aramaz.” diyerek eski dostlarına sitemde de bulundu.

İbrahim Tatlıses’in Oğlu Ahmet Tatlı kimdir, kaç yaşında?

Oğlu hakkında şikayette bulunan İbrahim Tatlıses, Kanal D’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına konuk oldu. Asiye Acar’ın sorularını yanıtlayan Tatlıses, oğlu ile barıştı.Tatlıses, “Ahmet benim göz bebeğimdir, oğlumdur. Ahmet aslanın aslanıdır. Adam gibi program yapın, ben ne dersem onu yapın.” dedi.

İbrahim Tatlıses’in Oğlu Ahmet Tatlı kimdir, kaç yaşında?

İbrahim Tatlıses’in ilk eşi yıllar sonra böyle görüntülendi

İbrahim Tatlıses, şöhret basamaklarını henüz tırmanmaya başlamadığı yıllarda, ilk ve tek resmi evliliğini Urfa’da üç çocuğunun annesi (Ahmet, Gülden, Gülşen) Adalet Tatlıses ile yaptı. Ortalarda çok sık görmediğimiz Adalet Tatlıses dün ortaya çıktı.

İbrahim Tatlıses’in Oğlu Ahmet Tatlı kimdir, kaç yaşında?

İbrahim Tatlıses ve Adalet Tatlıses’in evlatları olan Ahmet Tatlıses dün annesini Hacca uğurladı. İnstagram’dan hesabından paylaştığı fotoğrafla uzun zaman sonra ilk kez görüntülenen Adalet Tatlıses herkes tarafından merak ediliyordu. Şanlıurfa’da yaşayan Adalet Tatlıses ve İbrahim Tatlıses’in 3 çocuğu bulunuyor.

İbrahim Tatlıses’in Oğlu Ahmet Tatlı kimdir, kaç yaşında?

Ahmet, Gülden, Gülşen adlı 3 çocuğu Adalet Tatlıses’ten olan İbrahim Tatlıses, evlatlarıyla sık sık görüşüyor. İbrahim Tatlıses oğlu Ahmet ile arkadaş gibi oldu. Hatta Ahmet bir dönem babası İbrahim Tatlıses’in korumalığını bile yaptı.

İbrahim Tatlıses’in Oğlu Ahmet Tatlı kimdir, kaç yaşında?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.