İbrahim Tatlıses’in müstakbel damadı Levent Dörter koronavirüse yakalandı

Koronavirüsün Türkiye’ye de girmesinin ardından çok sayıda kişi panik olmaya başladı. Ünlüler camiasında da sıkça adı geçen koronavirüs, bu kez İbrahim Tatlıses’in müstakbel damadı Levent Dörter’i vurdu. Levent Dörter kimdir, kaç yaşında? 

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak’ın geçtiğimiz aylarda bu sene eylül ayında evleneceğini açıkladığı ünlü şarkıcı Levent Dörter koronavirüse yakalandı. Dörter, tedavi edilmek üzere Acıbadem Maslak Hastanesi’ne yatırıldığını sosyal medya hesabından duyurdu. Ünlü şarkıcı, paylaşımına “Her şey çok iyi burada, merak edilecek bir şey yok. Sizlerin duası ile yine ayağa kalkacağım inşallah” notunu düştü.

İbrahim Tatlıses’in müstakbel damadı Levent Dörter koronavirüse yakalandı

Levent Dörter kimdir, kaç yaşında?

Levent Dörter, 18 Eylül 1980’de Ankara’da dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise hayatı Ankara’da geçti. Üniversite eğitimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde Çalışma Ekonomisi bölümünde tamamladı.

Müzik hayatına, lise yıllarında babasının aldığı gitar ile şarkı söyleyerek başladı. Üniversite yıllarında okurken, çalışma zorunluluğu doğdu ve Üniversite yıllarında Ankara’da Özgün ile birlikte kurduğu orkestra ile sahne hayatına girmiş oldu. 1996 ve 2000 yılları arasında İstanbul’da Ortaköy, Levent ve Bağdat Caddesi’ndeki birçok gece kulübünde sahne aldı.

2000 – 2010 seneleri arasında Ankara’da birçok barda çalıştı. 2011 yılında “Aşka Saygımdan” albümünü çıkardı.

İbrahim Tatlıses’in müstakbel damadı Levent Dörter koronavirüse yakalandı İbrahim Tatlıses’in müstakbel damadı Levent Dörter koronavirüse yakalandı İbrahim Tatlıses’in müstakbel damadı Levent Dörter koronavirüse yakalandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı