adplus-dvertising

İbrahim Tatlıses’in kızı Zübeyde Melek’ten Ekrem İmamoğlu’na destek!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa’da gerçekleştirdiği toplu açılış törenine katılarak son günlerde gündeme gelen türkücü İbrahim Tatlıses’in gözlerden uzak büyüttüğü kızı Zübeyde Melek Akkaş, Ekrem İmamoğlu’na destek verdi.
Takip et
İbrahim Tatlıses’in kızı  Zübeyde Melek’ten Ekrem İmamoğlu’na destek!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İbrahim Tatlıses, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz hafta Şanlıurfa’da gerçekleştirdiği toplu açılış törenine katılarak “Bize Cumhurbaşkanımız yeter gerisi te go ti çı goti” demişti. Geçtiğimiz gün hakkında siyasi yasak kararı çıkan Ekrem İmamoğlu ise bu sözlere tepki göstermişti.

İBRAHİM TATLISES’E TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, “En fazla işsizlik nerede? Urfa’da en fazla çocuk işçi nerede çalıştırılıyor? Urfa’da. Ya ne anlatıyorsunuz bize? Ben o sanatçıya şunu söyleyeyim ne demişti unuttum ‘Harran’da Oxford vardı da biz mi gelmedik?’ demişti. Harran’da Hâlâ Oxford yok. Sen bunu 50 sene önceki yaşamında söyledin” demişti.

İbrahim Tatlıses’in kızı  Zübeyde Melek’ten Ekrem İmamoğlu’na destek!

İkili bu haberlerle gündemdeyken İbrahim Tatlıses ve Perihan Savaş’ın kızı Melek Zübeyde Akkaş’tan Ekrem İmamoğlu’na destek geldi.

İbrahim Tatlıses’in kızı  Zübeyde Melek’ten Ekrem İmamoğlu’na destek!

İbrahim Tatlıses’in kızı Melek Zübeyde Akkaş, Dilek İmamoğlu’nun paylaşımını paylaşarak kalp emojisi kullandı. Bu paylaşım herkesi şaşırttı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.