adplus-dvertising

İbrahim Tatlıses’in iddialarına Ahmet Tatlıses’ten karşı açıklama

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses, eski eşi Adalet Sara ve büyük oğlu Ahmet Tatlıses ile birbirine girdi. Ahmed Tatlıses kendisi hakkında yapılan haksız yorumlara karşı bir açıklamada bulundu. Ahmed Tatlıses yaptığı açıklamada kendisi hakkında bir televizyon programında canlı yayına katılan sanatçı İbrâhim Tatlıses'e cevap verdi. Tarih tarih vererek tüm detayları ile ilgili bilgiler verdi .
Takip et
İbrahim Tatlıses’in iddialarına Ahmet Tatlıses’ten karşı açıklama
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İşte o açıklamadan satır başları :

İbrahim Tatlıses’in iddialarına Ahmet Tatlıses’ten karşı açıklama
KAMUOYUNUN DİKKATİNE

Her ne kadar aile mevzularımızı konuşmak istemesem ve bugüne kadar bu konularda açıklama yapmaya mesafeli dursamda bugün İbrahim Tatlıses’in benim, annem ve ailem ile ilgili yaptığı açıklamalar korkunç, akıl almaz ve gerçeği yansıtmayan iftiralara döndüğü için açıklama yapmam zaruri bir hale gelmiştir.

Öncelikle kendisi vurulduğu dönemde, beni kasasını boşaltmak ile suçlamıştır. Hepinizin bildiği gibi İbrahim Tatlıses’in başına bu elim olay geldiğinde ben ameliyat ve tedavi sürecinde İstanbul hatta Almanya’da dahi devamlı hastanede idim. Evinin de bulunduğu şirkete bir kez gittim, muhasebecisi eşliğinde bende anahtarı dahi bulunmayan evi ve kasası açıldı sayım yapıldı, varlıkları muhasebecisi, şirket müdürü ve şirket çalışanları eşliğinde raporlanarak imzalandı. Buna o dönem herkes şahittir.

Bir diğer bahsi geçen olay kendisinin bana 7 dükkan verip hepsini batırdı söylemi ile ilgilidir. Böyle bir durum söz konusu değildir. Mecidiyeköy ‘de 2000’lerin başında bir dükkan açtım, kendisi franchise sistemini Türkiye çapında iptal etti işlerimizin bozulmasıyla kapattık, yine bu olaydan yıllar sonra bir AVM’de gıda üzerine dükkan açtım, yıllar sonra avm’nin yüksek kira maliyetleri üzerine devir ettim. İş hayatı normları içinde gerçekleşen bu hadiseleri “ben yaptım batırdı” gibi aksettirmesini rahatsızlığına veriyorum nitekim kendisi benim yüzümden bir zarara uğramamıştır ve benim yıllardır süren kendi imkanlarımla sürdürdüğüm iş hayatım halen devam etmektedir.

Bugüne kadar kendisi bana bir ev dahi vermemiştir. Ama bana ihtiyaç duyduğu her an gözüm kapalı canımı ortaya koymuşumdur.

Eşim ve evladım Rüzgar’ın annesi Tülay Hanım ile evlenmeden önce olağan bir tartışmamızda baba-oğul dertleşmesinde bir cümleyi fazlasıyla abartarak bugün hala konuşmasına bir anlam veremediğim gibi, 15 yıl önceki bir mevzuyu gündeme getirmekteki maksadını çözmüş değilim.

Ayrıca bahsettiği gibi kendisine hiç hakaret etmedim, ağıza alınmayacak sözler sarfetmedim. Zaten aylardır kendisi ile diyaloğum yok bunu da kendisi beyin tümörü ameliyatımda “görmedim, gitmedim, gözümden bir damla yaş gelmedi.” diyerek cümlelere dökmüştür. Ne kadar can acıtıcı olsa da bu davranışı ve söylemleri beni değil kendisini bağlar.

Buraya kadar ben yine sineye çekerdim AMA değil annem kim olursa olsun dini inanışlarından ötürü kendi hür iradesiyle seçtiği kıyafet üzerinden birinin aşağılanmasına göz yumamam. Hiç kimse benim annemi kara peçeli diyerek aşağılayamaz. Hiç kimse benim anneme yılan diyemez. Benim annem kendi halinde, eşrafında herkesin saygı duyduğu eski bir devlet memuru ve namuslu bir kadındır. “Domuz yağı sürdüler, sevgilime büyü yaptılar, bizi ayırdılar” gibi ardı arkası kesilmez, korkunç, utanç verici iftiraları asla kabul etmiyorum ve milyonların önünde büyü yaptılar, domuz yağı sürdüler gibi açıklamalarıyla kendisinin akıl sağlığıyla ilgili olan şüphelerim artmıştır.
Bununla birlikte İbrahim Tatlıses yıllar boyunca kiminle ne istiyorsa onu yaşamış, söylemlerinde belirttiği gibi özel hayatındaki insanlara belli mallar vermiş ve evlatları tarafından asla özel hayatına karışılmamış, tek bir ilişkisine dahi yorum yapılmamış bir insandır.

Aile meselelerinin bu denli çarpıtılarak sırf beni tahrik etmek üzerine kurgulanmasından rahatsızlık ve üzüntü duyuyorum. Yıllarca neler yaşandığını, neler yapıldığını anlatmak bana yakışmaz, her ne olursa olsun topluma mâl olmuş bir sanatçı olarak kendisini rencide etmek istemiyorum. Ve yalnızca üzerime atılmış bu aslı astarı olmayan suçlamalara cevap verip susuyorum. Yine kendisinin katıldığı yayında “Ölmeden önce onlara öyle bir tuzak kuracağım ki” söyleminin yorumunu da kamuoyunun takdirine bırakıyorum.

Saygılarımla
Ahmed Tatlıses

İbrahim Tatlıses’in iddialarına Ahmet Tatlıses’ten karşı açıklama

İBRAHİM TAYLISES VE OĞLU AHMED TATLISES ARASINDAKİ SORUN NE? İBRAHİM TATLISES NE DEDİ?

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses, eski eşi Adalet Sara ve büyük oğlu Ahmet Tatlıses ile birbirine girdi. Oğlu ve eski eşinin Babalar Günü paylaşımı sonrası öfkeden deliye dönen İbrahim Tatlıses, Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Magazin programına telefonla bağlanarak öfke kustu.

İbrahim Tatlıses’in iddialarına Ahmet Tatlıses’ten karşı açıklama

“45 SENEDİR MAAŞ ÖDÜYORUM, 7 DÜKKAN VERDİM ONLARI DA BATIRDI”

Canlı yayına bağlanan Tatlıses, yaşadıklarıyla ilgili şunları söyledi: “45 sene önce ayrılmışım 45 senedir maaş ödüyorum. Bir maaş ödemesem şirketi karıştırıyorlar. Oğluna yedi dükkan verdim, hepsini batırmış neyin helalliği? Benim hiçbir evladım mağdur olmamıştır, hiçbir evladımı mağdur etmedim. Ben hiçbir kadını mağdur etmem, Perihan Savaş da olmak üzere. Ben Adalet hanımdan 45 senedir ayrıyım bir tek dini nikahımız düşmemiştir. O oğlum dediğim var ya Ahmet… En büyük ihaneti yapan o… 7 tane dükkan verdim. En güzel dükkanları batırdı, istediği her yeri verdim. Benden ne istedilerse verdim daha ne yapayım?

“AHMET’İN İSMİNİ BİLE DUYMAK İSTEMİYORUM”

Varımı yoğumu veriyorum, yine kurtulamıyorum. 70 yaşında adam sahneye çıkıyorum. Ne zaman çıktım, para kazanmaya başladım yine başladılar. Canıma yetti artık. Sağlığımla mı uğraşayım onlarla mı uğraşayım, ne yapayım artık? Merhamet edin bana biraz… Hiçbir çocuğumu ihmal etmem. Bir tek en büyüğü hariç. Bir insana yedi dükkan verirsin yedisi de batar mı? Onun ismini bile duymak istemiyorum.

İbrahim Tatlıses’in iddialarına Ahmet Tatlıses’ten karşı açıklama

“BEN VURULDUM O GİDİP KASAYI BOŞALTTI”

Bodrum’dan çıktım geliyorum, bana çok ağır laflar etti. Onları şimdi söylemeyeceğim. Hastaneye gitti, eğer bir damla gözyaşı döktüysem… İhanete uğradım ihanete. Ben vuruldum, direkt şirkete gidip kasayı boşaltı. Niye diğer çocuklarım yapmıyor da o yapıyor? Neden benim ellerim kasılıyor, hep içime atıyorum diye. Adalet Hanım senin bende ne hakkın var? Üç bin lira ödüyorum, daire verdim oturuyorsun.

“BANA BÜYÜ YAPTILAR, BÜTÜN MALLARIMI GÜLÇİN’E BIRAKACAĞIM”

Bodrum’daki evime domuz yağı sürmüşler. Yoksa ben burada çekirdek ailemi kurmuştum, evleniyordum. Şu an o kişi ile ayrıyım. Dünya bir tarafa o bir tarafa… Şu an aramız açık ama ben evleneceğim, bütün mallarımı da o kişinin üzerine yapacağım. Büyülerden sonra benimle görüşmek istemiyor. Ona her şey feda olsun, o benim sol yanım. Kimse yanımda yokken o benim yanımdaydı. Bu kişi Gülçin Karakaya’dır.

“PARAMI MEHMETÇİK VAKFI’NA BAĞIŞLAYACAĞIM”

Aramızdaki yaş farkı hiç önemli değil. Çocuklarım evlenmemi istemiyor ‘para gitmesin’ diye. Ben zamanı gelince paramı ne yapacağımı biliyorum. Hepsini Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacağım. Lütfen beni kadın düşmanı göstermeyin. Ahmet bana geldi yalvardı, ‘Baba beni gel bu kadından kurtar’ dedi. Şu an evli olduğu kadın için, sonra gitti barıştı.”

İbrahim Tatlıses’in iddialarına Ahmet Tatlıses’ten karşı açıklama

“GÜLÇİN’LE EVLENİP MALLARIMI ONUN ÜZERİNE YAPACAĞIM

“Canlı yayına bağlanan Tatlıses, eski eşi ve oğlunun kendisinin Bodrum’daki evine büyü yaptıklarını söyleyerek “Bodrum’daki evime domuz yağı sürmüşler… Yoksa ben burada çekirdek ailemi kurmuştum evleniyordum. Şu an o kişi ile ayrıyım. Dünya bir tarafa o bir tarafa… Şu an aramız açık ama ben evleneceğim bütün mallarımı da o kişinin üzerine yapacağım. Büyülerden sonra benimle görüşmek istemiyor. Ben ona ev de aldım araba da. Ona her şey feda olsun, o benim sol yanım. Kimse yanımda yokken o benim yanımdaydı. Bu kişi Gülçin Karakaya’dır” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.