İbrahim Tatlıses’in evliliği yalan çıktı!

İbrahim Tatlıses kendisinden 43 yaş küçük olan sevgilisi ile evlendiğini açıklamıştı. Magazin gündeminde günlerce konuşulan olayın ardından Tatlıses şimdide “Resmi nikah yok, bizimki gönül evliliği” diyerek kafaları karman çorman etti.
Takip et
İbrahim Tatlıses’in evliliği yalan çıktı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İbo Show“un cumartesi akşamı yayınlanan bölümünde İbrahim Tatlıses‘ten sürpriz bir itiraf geldi. Meşhur sanatçı daha önce ‘asistanım’ dediği sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlendiğini açıkladı. Programın konuklarından Ebru Yaşar’ın “Sen nikahlanmışsın” demesi üstüne Tatlıses, “Mutluyum, ben evliyim kardeşim, Gülçin bana çok iyi bakıyor. Ben bu saatten sonra kimseye hesap verecek vaziyette değilim” şeklinde konuştu.

“RESMİ NİKAH YOK”

26 yaşındaki Gülçin Karakaya ile evlendiği yönündeki haberlerle kısa zamanda gündem olan 69 yaşındaki meşhur sanatçı, sözlerinin yankı bulmasının sonrasında Hürriyet Kelebek’e açıklama yaptı. Karakaya ile resmi olarak nikah masasına oturmadıklarını söyleyen Tatlıses, “Resmi nikah yok, bizimki gönül evliliği” şeklinde konuştu. Daha önce Adalet Tatlıses ve Ayşegül Yıldız’la resmi olarak nikah masasına oturan Tatlıses, “Gülçin Karakaya ile ilişkinizi resmiyete dökecek misiniz” sorusuna ise “Zaman ne gösterir bilinmez” cevabını verdi.

İbrahim Tatlıses’in evliliği yalan çıktı!İbrahim Tatlıses’in evliliği yalan çıktı!İbrahim Tatlıses’in evliliği yalan çıktı!İbrahim Tatlıses, 5. evliliğini Gülçin Karakaya ile yaptı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.