İbrahim Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız pozlarıyla sosyal medyayı kasıp kavuruyor!

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses ile yaptığı evlilikle tanınan Ayşegül Yıldız, kusursuz fiziğiyle büyük beğeni topluyor. Yıldız, Instagram hesabından paylaştığı iddialı paylaşımlarla adından söz ettiriyor.
Takip et
İbrahim Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız pozlarıyla sosyal medyayı kasıp kavuruyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

2011-2013 yılları arasında İbrahim Tatlıses ile evli olan Ayşegül Yıldız, sosyal medyayı epey aktif kullanan isimler arasında yer alıyor. 40 yaşındaki Ayşegül Yıldız, cüretkar pozlarıyla beğeni yağmuruna tutuluyor.

İbrahim Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız pozlarıyla sosyal medyayı kasıp kavuruyor!İbrahim Tatlıses ile yaptığı evlilikle magazin aleminin ilgisini çeken Ayşegül Yıldız, 1981 yılında Bursa’da doğdu.İbrahim Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız pozlarıyla sosyal medyayı kasıp kavuruyor!Yıldız, Bodrum’da lise okuduğu yıllarda ‘Fırat’ dizisinin çekimlerinde İbrahim Tatlıses’i gördü.İbrahim Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız pozlarıyla sosyal medyayı kasıp kavuruyor!İbrahim Tatlıses, Ayşegül Yıldız’a oyunculuk teklif etmek için asistanını gönderdi.İbrahim Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız pozlarıyla sosyal medyayı kasıp kavuruyor!Sokakta geçerken bir anda şöhreti tadan Ayşegül Yıldız, liseden sonra ailesiyle Bursa’ya döndü ancak İbrahim Tatlıses ile yolları yeniden kesişti.İbrahim Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız pozlarıyla sosyal medyayı kasıp kavuruyor!Bursa’da yerel kanallarda sunuculuk yapan Ayşegül Yıldız, İbrahim Tatlıses’in konserinde kulise gitti ve Tatlıses, onu ‘İmparator’ dizisi için İstanbul’a davet etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.