İbrahim Tatlıses ile genç sevgilisi Gülçin Karakaya’dan aşk fotoğrafı!

İbrahim Tatlıses, bir süredir uzak kaldığı kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya’ya kavuştu. Karakaya da kavuşma anlarını, “Geldi gönlümün efendisi” notuyla paylaştı.
Takip et
İbrahim Tatlıses ile genç sevgilisi Gülçin Karakaya’dan aşk fotoğrafı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Meşhur şarkıcı İbrahim Tatlıses ile kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya arasındaki aşk gündeme bomba gibi düşmüştü. İbrahim Tatlıses kısa zaman önce sevgilisiyle evlendiği söylemiş daha sonra ise konunun yanlış anlaşıldığını belirterek geri adım atmıştı.

İbo Show’da açıklamalarda bulunan Tatlıses, iddialarının doğru olmadığını, Gülçin Karakaya’nın kendisine çok iyi baktığını belirtti. Tatlıses, Karakaya ile aralarında çok kuvvetli bir bağ olduğunu da sözlerine eklemişti.

İbrahim Tatlıses ile genç sevgilisi Gülçin Karakaya’dan aşk fotoğrafı!

Tatlıses, bir müddet hasret kaldığı sevgilisine tekrardan kavuştu. Sevgilisi de kavuşma anlarını, “Geldi gönlümün efendisi” notuyla kalp emojisi koyarak paylaştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
XXX
16 Temmuz 2021, 13:49 tarihinde yazildi

vallahi bu Ibrahim Tatlises uslanmaz ya ayip oturup kalkip medeniyetten bahseder habire aglarsin programlarinda sende hicmi utanma yok torunun yasinda birisiyle beraber olup bide utanmadan haberler yapiyorsunuz o kiz senin neyine gelir ancak parana rahat yasamaya Perihan savasin dedigi gibi Allah akil fikir versin.

  • Cevapla
  • 1