adplus-dvertising

İbrahim Tatlıses, İbo Show’da saldırıya uğradığı anı anlattı!

İbrahim Tatlıses konuklarını ağırlarken kendisine övgü dolu sözler edilmesine dayanamadı ve gene ağladı. Vurulma anını da anlatan İbrahim Tatlıses ameliyattan sonra umudunu hiç kaybetmediğini belirterek “Ağzımdan sular akıyordu. O halden bu hale geldim” şeklinde konuştu.
Takip et
İbrahim Tatlıses, İbo Show’da saldırıya uğradığı anı anlattı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İbrahim Tatlıses’in sunuculuğunu yaptığı ‘İbo Show’ gene gündemde. İbrahim Tatlıses 11 sene önce program çıkışı meydana gelen silahlı saldırı hakkında konuştu. Sık sık programda ağlamasıyla gündeme gelen Tatlıses Seren Serengil’in, “İbrahim Bey’in bugün yaşaması mucize. O mermiyi beynine yiyip de pek yaşayan yok” sözleri üstüne o dakikaları anlattı.

2011 senesinde uğradığı silahlı saldırı neticesi ağır yaralanan İbrahim Tatlıses, “Ben hissettim. Baktım kafamdan bir şeyler damlıyor, doktora ‘Nedir bu hocam?’ dedim. ‘Oradan damlayan kan’ şeklinde konuştu. Kafamı yan dönmesem tam orta kısma gelecekmiş” açıklamasını yaptı.

İbrahim Tatlıses, İbo Show’da saldırıya uğradığı anı anlattı!

“AĞZIMDAN SULAR AKIYORDU”

Hayati tehlikesinin bulunduğu ameliyattan sonraki süreçte inancını hiç kaybetmediğini vurgulayan şarkıcı, “Lavaboya gidemiyordum, ağzımdan sular akıyordu. O halden bu hale geldim Allah’ıma şükürler olsun. İyileşme sürecimde umudumu kaybettiğim hiç olmadı” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.