İbrahim Tatlıses, Gülçin Karakaya’dan ayrılıp yeni sevgili mi buldu?

69 yaşındaki meşhur türkücü İbrahim Tatlıses ile 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya’nın ayrıldığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından sevgilisiyle ev ele tutuştukları pozu paylaşan Tatlıses, ”Deniz kenarında bazı evler vardır ya lebi derya, bizimki de lebi orman’’ notunu düşmüştü.
Takip et
İbrahim Tatlıses, Gülçin Karakaya’dan ayrılıp yeni sevgili mi buldu?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Herkes, Tatlıses’in paylaştığı kişinin Gülçin Karakaya olduğunu zannetmişti. Fakat İbrahim Tatlıses’in yanındaki kişinin başka biri olduğu öne sürüldü. Bu gelişmenin sonrasında sosyal medyada, ‘’İbrahim Tatlıses Gülçin Karakaya’dan ayrıldı mı? Tatlıses’in yeni sevgilisi kim?’’ soruları gündem oldu.

İBRAHİM TATLISES İLE GÜLÇİN KARAKAYA NEDEN AYRILDI?

İbrahim Tatlıses ile kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya’ın ayrıldıkları öne sürüldü. İkili arasındaki aşk çok konuşulmuştu. 7 çocuğu ve 9 torunu olan Tatlıses, sevgilisi Karakaya ile evlendiğini söylemiş, daha sonra da geri adım atarak, Karakaya’nın kendisine çok iyi baktığını ve aralarında çok kuvvetli bir bağ olduğunu anlatmıştı.

12 yıl sonra ilk kez Kuruçeşme Açıkhava’da sevenleriyle bir araya gelen Tatlıses, Instagram’dan dikkat çeken bir paylaşıma imza atmıştı.

Sevgilisi Karakaya’yla el ele pozunu paylaştığı düşünülen Tatlıses, “Deniz kenarında bazı evler vardır; ya lebiderya, bizimki de lebi orman” mesajını yazmıştı. Ancak işin aslının bambaşka çıktığı vurgulanıyor.

İbrahim Tatlıses, Gülçin Karakaya’dan ayrılıp yeni sevgili mi buldu?

Sosyal medyada dolaşan iddialara göre; Tatlıses, Karakaya’dan sessiz sedasız ayrıldı. İbrahim Tatlıses, kısa zaman içerisinde ismini sır gibi sakladığı biriyle yeni bir beraberliğe başladı.

Karakaya, Tatlıses’in oğlu İdo’nun düğününe de katılmamıştı. İkilinin fikir ayrılıkları yaşadığı öne sürüldü. Öte Yandan Karakaya’nın, Tatlıses ile çekilmiş fotoğraflarını da Instagram’dan kaldırdığı görüldü.

“GELDİ GÖNLÜMÜN EFENDİSİ”

Bir süre hasret kaldığı sevgilisi Gülçin Karakaya’ya geçtiğimiz temmuz ayında yeniden kavuşan Tatlıses’in sevgilisi, bu anları, “Geldi gönlümün efendisi” notuyla kalp emojisi koyarak takipçileriyle paylaşmıştı.

Daha evvel Ayşegül Yıldız ve Adalet Tatlıses’le resmî olarak evlelen İbrahim Tatlıses, “Gülçin Karakaya ile ilişkinizi resmiyete dökecek misiniz” sorusuna, “Zaman ne gösterir bilinmez” yanıtını vermişti.

İBRAHİM TATLISES’İN YENİ SEVGİLİSİ KİM?

Bütün bu gelişmeler meydana gelirken İbrahim Tatlıses’in yeni sevgilisinin kim olduğu bilinmiyor. Görüntülerdeki adın Gülçin Karakaya olup olmadığı da net değil. Tatlıses ve Karakaya cephesinden konuyla alakalı bir açıklama gelmedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.