İbrahim Tatlıses eski eşi Adalet Sara’ya ateş püskürdü

Meşhur şarkıcı İbrahim Tatlıses, “Üç çocuğumun da düğününe gelmedi, onlarla hiç ilgilenmedi” diyen eski eşi Adalet Sara’ya sert tepki gösterdi. Tatlıses, “Tabi İbrahim Tatlıses geri geldi. İpime sarılan sarılana, o ipi kesersem herkes yere çakılır uyarayım” şeklinde konuştu.
Takip et
İbrahim Tatlıses eski eşi Adalet Sara’ya ateş püskürdü
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İmparator İbrahim Tatlıses ve eski eşi Adalet Sara arasındaki “Düğün” polemiği sürüyor. Şarkıcı, Geçtiğimiz hafta D Magazin’den Asiye Acar’a verdiği röportajda “İdo ve Melek Zübeyde dışında hiçbir çocuğumun düğününden haberim olmadı” şeklinde konuştu. Tatlıses’in bu sözlerine eski eşi Adalet Sara’dan jet cevap geldi.

“GERÇEKLE HİÇBİR ILGISI YOKTUR”

Adalet Sara sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Yapılan röportajda İbrahim Bey’in yalnızca Melek Zübeyde ve İbrahim’in (İdo) evliliğinden haberi olduğunu, öbür çocuklarının evliliğinden haberi olmadığını söylemesinin gerçekle hiçbir ilgisi yoktur” şeklinde konuştu.

“BAHANELERLE DÜĞÜNE GELMEDİ”

Tatlıses’in çocuklarının düğününe gelmemek için bahane ürettiğini öne süren Sara, “İbrahim Bey’in söylediğinin aksine her üç çocuğumun evliliğinden haberi vardı. Ancak babalık vazifesini ne yazık ki, evliliklerinde yapmadı ve yapamadı. Oğlum Ahmet Salim’in ilk evliliğinde kendisini bizzat ben aradım. İstanbul’da evi düzdük ve Şanlıurfa’da yapılacak düğün hazırlığını tarihine bildirdik. Bahaneler bularak düğüne gelmedi. Düğün günü aramadı ve daha önceden de sonradan da hiçbir yardımda bulunmadı” ifadelerini kullandı.

İMPARATOR’DAN CEVAP: İPİ KESERSEM HERKES YERE ÇAKILIR

Meşhur sanatçı İbrahim Tatlıses de eski eşinin açıklamalarına ateş püskürdü. Tatlıses, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Tabi İbrahim Tatlıses geri geldi. İpime sarılan sarılana, o ipi kesersem herkes yere çakılır uyarayım. Esasında muhatap bile olmak istemiyorum ama bir yanıt vermekte gerekiyor ki herkes haddini bilsin.

İbrahim Tatlıses eski eşi Adalet Sara’ya ateş püskürdü

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.