adplus-dvertising

İbrahim Tatlıses: Erdoğan Beni Nereye Çağırırsa Giderim

Gazeteci Tuba Kalçık'ın sorularına cevap veren İbrahim Tatlıses, Cumhubaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında olduğunu belirtti. HDP Diyarbakır İl Başkanlığı binası önünde eylem yapan annelere de destek olan Tatlıses, "Çocukları verin." dedi.
Takip et
İbrahim Tatlıses: Erdoğan Beni Nereye Çağırırsa Giderim
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Daha önce Cumhubaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın birçok davetine katılan İbrahim Tatlıses, ilk dönemlerde Erdoğan’ı eleştirdiğini belirterek “Recep Tayyip Erdoğan her şeyden önce çok vefalı bir insan. Ben onu hapisteyken bir kere ziyaret etmiştim. Hatta ondan sonra Cem Uzan döneminde meydanlarda onu çok eleştiren konuşmalar da yapmıştım. Seçildikten sonra “O kadar açıklamamın ardından tacım da, tahtım da devrilir” dedim ama öyle olmadı. Ne tahtıma, ne de tacıma karıştı. Onu o kadar eleştirmeme rağmen beni nerede gördüyse sevgi ve saygıyla yaklaştı bana. Böyle birinin yanında olmayıp da ne yapacaksınız? Kim ne derse desin umurumda değil, Erdoğan beni nereye çağırırsa giderim. Ölene kadar da yanındayım.” ifadelerine yer verdi.

“NEREDEN GELDİĞİMİ HİÇ GİZLEMEDİM”

Daha önce de yaptığı açıklamalarda bir mağarada doğduğunu ve bunu hiç gizlemediğini belirten sanatçı, doğduğu mağaranın restore edilmesi ile ilgili de açıklamada bulundu. Gazeteci Tuba Kalçık’ın sorduğu “Doğduğunun mağara restore edilip müze olacak. Neler hissediyorsunuz?” sorusuna Tatlıses, “Ben nereden geldiğimi hiç gizlemedim. Samimi ve dürüst bir insan olmam beni bugünlere getirdi. Mağarada doğdum ve iftihar ediyorum bununla. İnsanların da burayı görmesini, hangi koşullarda hayata başladığımı bilmesini istiyorum” ifadelerini kullanarak cevap verdi.

“KİMSEYİ EVLADINDAN AYIRMAYIN”

HDP Diyarbakır İl Başkanlığı binası önünde ailelerin yaptığı eyleme de değinen İbrahim Tatlıses, “Ben de babayım. O ailelerin dramını görünce mahvoluyorum. Anneler biliyor çocukları oradan gitmiş ve geri gelmiyor. Verin çocukları. Kimseyi ayırmayın evladından.” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.