İbrahim Tatlıses: Bazı dostlarıma kırgınım

Geçtiğimiz gün basın mensuplarıyla bir araya gelen İbrahim Tatlıses uğradığı silahlı saldırı sonrası bazı dostlarına kırgın olduğunu söyledi.
Takip et
İbrahim Tatlıses: Bazı dostlarıma kırgınım
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Uzun zaman sonra ekranlara döneceği için çok heyecanlı olduğunu söyleyen İbrahim Tatlıses, “10 sene sonra ilk defa İbo Show’a başladık. Beğenirler mi? Beğenmezler mi? Bilmiyorum ama beğenirler çok güzel oldu ben de inanıyorum. Çok emek verdik, çok bekledik, insanlarda çok bekledi. Yolda insanlar soruyorlar sen çık orada ol razıyız biz dediler” dedi.

“BİRAZ TEMBELLEŞMİŞ”

İbrahim Tatlıses sesiyle ilgili, “Söylüyor muyum, söylüyorum ama biraz bu tembelleşmiş ya onu çalıştırmaya başladım. Çalışan demir pas tutmaz derler ya bu pas tutmuş. Çünkü ben istediğim nameleri yapamıyorum. İnsanların beklediği nameleri yapamam. Name meraklısıyım ben tuzu biberi koymazsan olmaz illa içinde isot olacak. Ebru Gündeş bir gün bana dedi ki; mutlaka çalıştıracaksın. Niye dedim, ‘Çünkü çalışmayan demir pas tutar’ dedi. Bir futbolcu 6 ay oynamazsa ne olur, top koşturabilir mi, bu da ona benziyor. Bir futbolcu 35 yaşına kadar oynayabilir ama şarkıcı 75 yaşına kadar söyler. Benim de 10 senem var” dedi.

İbrahim Tatlıses: Bazı dostlarıma kırgınım

“KİMSEDEN PARA İSTEMEM”

Ünlü türkücü, yaşadığı silahlı saldırı sonrası dostları ile yaşadığı kırgınları hakkında “Diyorlar ya sen benim kankamsın. Böyle bir şey yok. Birini arıyorum ‘Acaba para mı isteyecek?’ ben kimseden para istedim mi, istemem ölümde çıksa istemem, aç da kalsam istemem, herkes benden istiyor. Çalışmıyorum yine istiyorlar. Ama bazı dostlarıma kırılmışım” dedi.

“CEM YILMAZ’IN TELEFONU MUTLU ETTİ”

Komedyen Cem Yılmaz’ın İbo Show’a katılmak için kendisini aradığını söyleyen Tatlıses, “Hiç kimse evvel gün Cem Yılmaz beni arıyor o kadar mutlu etti ki, ‘Abi ben koşarak gelirim’ dedi. Böyle bir şey yok, böyle candan anlatan insan yok. Hülya Avşar’da öyle Sibel Can da” dedi.

İbrahim Tatlıses: Bazı dostlarıma kırgınım

‘İbo Show’, ilk bölümüyle 14 Kasım Cumartesi 20.00’de Star TV’de ekrana gelecek.

Kaynak: Haber Global

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.