İbrahim Büyükak “En Büyük Destekçim Eşim”

BKM oyuncusu olarak başladığı kariyerine senaristlik yönünü de ekleyerek devam eden İbrahim Büyükak, eşinin kendisinin en büyük destekçisi olduğunu söyledi.

BKM’nin keşfettiği yeteneklerden İbrahim Büyükak, kariyerindeki başarılarına senaristlik yönünü de ekledi. Oyunculuğu ile adeta kendine has bir tarz edinen ve mimikleriyle, vücut diliyle bile insanları güldürebilme yeteneğine sahip olan İbrahim Büyükak çekmekte oldukları son filminin yorucu ve yoğun bir tempoda ilerlediğini, bu süreçte kendisine en çok destek verenlerden birsinin eşi Nurdan Beşen olduğunu söyledi.

İBRAHİM BÜYÜKAK’IN EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ EŞİ NURDAN BEŞEN

Oyunculuğunu her gün daha da çok geliştiren İbrahim Büyükak, sanatını yazdığı senaryolarla süslemeye devam ediyor. Son filminin çekimlerine başladığını ifade eden İbrahim Büyükak, gece devam eden çekimlerin kendisini çok yorduğunu ama gündüzleri eşi Nurdan Beşen ile stres attıklarını söyledi.

En büyük destekçisinin eşi Nurdan Beşen olduğunu söyleyen Büyükak, yeni filminin önümüzdeki yıl Şubat ayı gibi vizyonda olmasını umduklarını kaydetti. Büyükak yeni filminin, aksiyon dolu sahneler içerdiğini de kaydetti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı