İbo Show’da dans eden oryantal Didem’e gögüs çatalı yasağı!

Yılbaşı gecesi İbo Show’da dans eden oryantal Didem giydiği giysiyle uzun zaman konuşuldu. Oryantal Didem Kınalı bu şekilde bir elbise tercih etme nedenini sonunda anlattı. Kınalı açıklamasında “Göğüs çatalının görünmemesi gerekiyormuş” yorumunda bulundu.
Takip et
İbo Show’da dans eden oryantal Didem’e gögüs çatalı yasağı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İbrahim Tatlıses’in oryantal olarak ekranlara tanıttığı Didem Kınalı seneler sonra İbo Show’a çıktı. Oryantal Didem uzun kollu, boynundan ayaklarına kadar kapalı bir elbise tercih edince sosyal medyada günlerce konuşuldu.

Oryantal Didem gündem olmasının sonrasında o elbiseyle alakalı Posta’dan Alev Gürsoy Cimin’e konuştu. Didem, ‘Kostümünün ‘alüminyum folyoya benzetildiği yılbaşı akşamından bugüne nasılsın?’ sorusuna; “İyiyim. Herkes kendince beni bir şeylere benzetmiş, kimi espri konusu yapmış, kimi kızmış, kimi gülmüş. Benim ne bunlardan ne de alüminyum folyoya benzetildiğimden haberim yoktu. Çünkü yılbaşı gecesi iki sahnem vardı Kıbrıs’ta ve çok yorucuydu. Haberleri sonradan görünce ben de şaşırdım, çok güldüm” cevabını verdi.

“KOLLARINI AÇABİLİRSİN”

Didem Kınalı “Neden bu şekilde kapalı bir giysi tercih ettin?” sorusuna şu cevabı verdi: “Birebir bu giysi olsun demediler tabii… Kollarını açabilirsin, bisiklet yaka giyebilirsin, demişlerdi. Yalnızca göbek deliği ve göğüs çatalının görünmemesi gerekiyormuş; onun dışında bir problem yok dediler.

İbo Show’da dans eden oryantal Didem’e gögüs çatalı yasağı!
Oryantal ortalama 15 senedir televizyonlarda var olmadığından işimizi yapabilmek için biz de söylenenleri uyguluyoruz. Yoksa hiç işimi yapamam ki” ifadelerini kullandı.

İbo Show’da dans eden oryantal Didem’e gögüs çatalı yasağı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.