adplus-dvertising

İbo Show’da Bülent Serttaş izledi Oryantal Didem dans etti!

İbo Show’un konukları arasında gene Bülent Serttaş ve Oryantal Didem vardı. Daha önce dans esnasında oryantal Didem’i izlemeyen Serttaş bu sefer pür dikkatti. Bülent Serttaş bununla da kalmadı ve meşhur oryantale övgü yağdırdı.
Takip et
İbo Show’da Bülent Serttaş izledi Oryantal Didem dans etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İbo Show’un konukları arasında Bülent Serttaş ve Oryantal Didem öne çıktı. Daha önce İbo Show’a misafir olan Bülent Serttaş’ın Oryantal Didem’in sahne gösterisi esnasında kafasını çevirmesi epey gündem olmuştu. Oryantal Didem dans ederken Bülent Serttaş’ın devamlı başka yöne bakması birçok biçimde yorumlanmıştı. İkilinin arasının gergin olduğu için bu şekilde vaziyet meydana geldiği belirten Oryantal Didem, ”Büyük bir saygısızlık” açıklamasında bulunmuştu.

13 Mart Pazar akşamı İbo Show’da Oryantal Didem ve Bülent Serttaş gene denk geldi. Bülent Serttaş bu sefer Didem’i dikkatle izledi. Bununla da kalmadı ve meşhur dansöze övgü yağdırdı.

İbo Show’da Bülent Serttaş izledi Oryantal Didem dans etti!

Serttaş “Ben kardeşimizi tebrik ediyorum işini en güzel yapan oryantallerden birisidir” deyince Didem Kınalı ise şunları belirtti:

“Ben kimseye kırgın yahut kızgın değilim.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.