İbo Show’a davet edilen Tuğba Ekinci kırmızı elbisesini yeniden diktirdi

Tuğba Ekinci dokuz yıl sonra ekranlara dönen ‘İbo Show’a davet edildi. Daha önce iddialı kırmızı elbisesiyle programa katılan Ekinci, İbrahim Tatlıses için yine aynı elbiseyi diktirdi.
Takip et
İbo Show’a davet edilen Tuğba Ekinci kırmızı elbisesini yeniden diktirdi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şarkıcı Tuğba Ekinci, yıllar önce katıldığı ve sunuculuğunu İbrahim Tatlıses’in yaptığı ‘İbo Show’daki sözleriyle olay olmuş ve uzun süre gündemde yer etmişti.

Paylaşımlarıyla sık sık gündem olan Ekinci dokuz yıl aradan sonra ekrana dönen ‘İbo Show’a davet edildi. Davetin ardından Tuğba Ekinci, paylaşımıyla dikkat çekti.

Ekinci yıllar önce katıldığı İbo Show’da giydiği kırmızı iddialı elbisesinin aynısını yaptırdı. Ekinci elbisesini paylaşarak “Yakında sürpriz” dedi. Ekinci diğer paylaşımında ise “Bu elbiseyi hatırlayanlar var mı? Tekrar yeniden aynısı yapıldı. O bizim büyüğümüz abimiz o bize her zaman destek oldu. O zamanlar öyle eğlencesine…” dedi.

Yıllar önce programa katılan Ekinci İbrahim Tatlıses ile bir polemik yaşamış ve yıllar sonra da o polemiğin kurgu olduğunu itiraf etmişti. Tatlıses programda “Dünyada kadın kalmasa senin suratına bakar mıyım” demişti. Tatlıses’in bu sözlerine Tuğba Ekinci’nin verdiği cevap şok etkisi yaratmıştı. Ekinci’nin, “Zorla numaranı vermeye kalktın, orada çalıştığım müdüre de. Sonra kovuldum ben, o numaraya almadım diye” sözleri uzun süre gündem olmuştu.

İbo Show’a davet edilen Tuğba Ekinci kırmızı elbisesini yeniden diktirdi

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.