İbo Show neden yok? 15 Mayıs 2021 İbo Show ne zaman?

İbo Show bu akşam yok mu, İbo Show yeni bölümü ne zaman? Star TV ekranlarında Cumartesi akşamları gösterime giren İbo Show yeni bölüm fragmanı yayımlandı. Peki 15 Mayıs 2021 İbo Show var mı? Programın izleyicileri sevilen şov programının bu hafta olup olmadığını merak ediyor.
Takip et
İbo Show neden yok? 15 Mayıs 2021 İbo Show ne zaman?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İbrahim Tatlıses’in sunumu ile ekranlara gelen İbo Show yeni bölüm ne zaman sorusunun cevabı ile ilgili sorgulamalar başladı. Her hafta programa katılacak olan meşhur konukların adları açıklanırken bu hafta içi henüz açıklama gelmemiş olup kanalın yayın akışında ise programın yeni bölümü yer almadı. Star TV yayın akışında yer almaması üstüne “İbo Show bu akşam var mı yok mu? İbo Show yeni bölüm ne zaman?” biçimindeki soruların cevapları medya gündemini yakından takip edenler tarafından sorgulanmaya başlandı.

İBO SHOW BU HAFTA NEDEN YOK?

İbo Show’un yeni bölümü 15 Mayıs Cumartesi akşamı da ekrana gelmeyecek. İbo Show 15 Mayıs Cumartesi akşamı, bugüne kadarki en özel anların yer alacağı kolaj bölümüyle izleyiciyle buluşacak. İbo Show’un bayramın üçüncü günü ekrana gelecek olan özel bölümünde, Cem Yılmaz, Hülya Avşar gibi meşhur adların misafir olduğu bölümlerinden eğlenceli anlar yayınlanacak. İbo Show, yeni bölümü ise 22 Mayıs Cumartesi akşamı Star TV’de yayınlanacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.