İBB Başkanı İmamoğlu, Karsu ile yemek yaptı, Jahrein tepki gösterdi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, şarkıcı Karsu ile birlikte yemek yaptı. İmamoğlu videoyu kendi YouTube hesabından paylaştı. Tepki gösteren’e CHP’den yanıt geldi
Takip et
İBB Başkanı İmamoğlu, Karsu ile yemek yaptı, Jahrein tepki gösterdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, şarkı Karsu ile kamera karşısına geçti. İmamoğlu’nun kendi YouTube hesabında paylaşılan videoda ünlü şarkıcı ile İBB Başkanı sigara böreği, humus ve salata yaptı.

İmamoğlu, üniversite zamanında yemek yaptığını dile getirirken pilavı bazen lapa yaptığını söyledi.

1992’de üniversite öğrencisiyken bir lokanta açtığını söyleyen İmamoğlu, İstanbul’un ilk Akçaabat köftecisinin kendisine ait olduğunu belirtti.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu şarkıcı Karsu ile birlikte yemek yaptığı programı Youtube hesabından yayınladı. İmamoğlu ve Karsu, sigara böreği, humus ve salata yaptı.

JAHREİN’DEN TEPKİ

Online yayın platformu Twitch‘in en çok bilinen isimleri arasında yer alan ‘Jahrein’ lakaplı Ahmet Sonuç, İmamoğlu’nun yemek formatlı yayınını eleştirerek ‘Niye?‘ diye sordu. Jahrein bu paylaşımı sebebiyle tepki topladı. Kendisine gelen tepkilere “Bu videonun prodüksiyonunun İBB bütçesinden ödendiğini ve bu bütçenin İstanbul gibi bir şehirde illa ki daha faydalı bir yerde harcanabileceğini düşünemeyen fanboyların elinden oy alma hakkının alınması lazım gerçekten. Az fanboyluk, daha fazla vatandaşlık bilinci pls. Tşk” ifadeleriyle yanıt verdi.

İBB Başkanı İmamoğlu, Karsu ile yemek yaptı, Jahrein tepki gösterdi!

CHP’DEN YANIT

Attığı tweetin ardından CHP’nin kendisine ulaştığını ve konuya ilişkin açıklama yaptığını belirten ‘Jahrein’ “CHP’den ulaştılar. Karsu bu videoda para almadan bulunmuş. Ekip İmamoğlu’nun kendi PR ekibiymiş. Sadece nohutu İBB’den almışlar. (mutfaktan) Halkın parasıyla 1 kase humus yenmiş. Afiyet olsun. Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. İçim rahatladı. Gerisi önemli değil” dedi.

İBB Başkanı İmamoğlu, Karsu ile yemek yaptı, Jahrein tepki gösterdi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.