İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Korumaları Bir Vatandaşı Darp Etti

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun korumaları Beylikdüzü’nde bir vatandaşı eşinin önünde darp etti. Olayın ardından iki taraf da birbirinden şikayetçi oldu.

Beylikdüzü’nde İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yakın korumaları, trafikte tartıştıkları bir vatandaşa saldırdılar. Sözlü tartışma yaptıkları sürücünün yolunu kesen korumalar önce silah çekti ardından dövdü. Olay ise bir vatandaşın cep telefonu kamerası tarafından anbean kaydedildi. Olay ardından korumaların emniyette ifadeleri alındı. Her iki tarafta birbirinden şikayetçi olduklarını ifade etti.

İMAMOĞLU’NUN KORUMALARI DARP ETTİ

İmamoğlu’nun koruma biriminde olan biri polis iki güvenlik personeli ile Beylikdüzü’nde seyir durumundayken başka bir araçta yer alan S.A. arasında tartışma meydana geldi. Tartışma esnasında S.A’nın kullandığı aracın aynası diğer aracın aynasına çarptı. Bunun ardından Gürpınar Mahallesi’nde eşinin de içerisinde olduğu aracı durduran S.A. ile güvenlik ekiplerinin tartışması burada sürdü. Durumun haber verilmesinin ardından olay yerine giden polis birimleri kavgayı ayırdı.

İKİ TARAF DA ŞİKAYETÇİ OLDU

S.A. ile diğer iki güvenlik personeli, Büyükçekmece Asayiş Büro Amirliği’nde ifade vermelerinin ardından emniyetten ayrıldı. Taraflar emniyetteki ifadesinde, birbirlerinden şikayetçi olduklarını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı