İBB Altunizade Metrobüs Durağı İçin Harekete Geçti

Altunizade metrobüs durağında yaşanan yoğunluk sebebiyle açıklama yapan İBB, her metro seferi için 3 boş metrobüsün Altunizade'ye gönderileceğini açıkladı.

Altunizade metrobüs durağında iki gündür meydana gelen yoğunluk sebebiyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi somut bir adım atacak. İBB, dün paylaştığı açıklamada yoğunluğun nedeninin 2 şoförün işaretleri yanlış anlaması olarak duyurmuştu fakat yoğunluk bugün de sürmüştü. İBB Sözcüsü Murat Ongun, “Her metro seferi için Söğütlüçeşme’den 3 boş metrobüs Altunizade durağına yollanacak” dedi.


HER METRO İÇİN 3 BOŞ METROBÜS GÖNDERİLECEK

İstanbul Üsküdar’daki Altunizade metrobüs durağında iki gündür meydana gelen sıkışıklığın sonrasında harekete geçen İBB, yoğunluğun metro seferlerinin artması neticesinde olduğunu söyledi. Yarın sabahtan itibaren her metro seferi için 3 boş metrobüs yollanacağını ifade eden İBB Sözcüsü Murat Ongun, “Değerli İstanbullular; artan metro seferleri nedeniyle özellikle Altunizade metrobüs durağında sabahları meydana gelen yoğunluk sebebiyle özür dileriz. Yarın sabah itibariyle her metro seferi için Söğütlüçeşme’den 3 boş metrobüs Altunizade durağına yollanacaktır. Saygılarımızla.” açıklamasını paylaştı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı