Hydrafacial Cilt Bakımı

28 Haziran 2022, 20:54 tarihinde eklendi
Hydrafacial cilt bakımı nedir? Nasıl yapılır? Fiyatı neye göre belirlenir? Bu soruların cevaplarını içeriğimizden öğrenebilirsiniz.
Takip et
Hydrafacial Cilt Bakımı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yaşlanma karşıtı yani anti-aging bir uygulama olan hydrafacial, özellikle kadınların sıklıkla tercih ettiği cilt bakım uygulamalarındandır. Ayrıca erkekler de bu uygulamayı sıklıkla tercih eder. Cildi derinlemesine temizleyen ve nefes almasına yardımcı olan hydrafacial ile gençleşmiş gibi hissetmek mümkün. Çünkü cildi hem derinlemesine temizler ve nemlendirir hem de kırışıklık ve akne izleri gibi olumsuzlukları çok kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırır. Peki, hydrafacial nedir? Uygulama hakkında pek çok detaydan bahsedeceğiz.

Hydrafacial Cilt Bakımı Nedir?

Vortex adlı vakum teknolojisi ile ciltteki ölü hücreler temizlenerek, yaşlanmaya sebebiyet veren olumsuzluklar giderilmektedir. Böylece cilt olduğundan daha nemli ve gözenekleri açık bir hale gelmektedir. Bu işleme hydrafacial cilt bakımı uygulaması adı verilirken, 4 farklı uç sayesinde cilt tiplerine özel olarak uygulanabilir.

Hydrafacial Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Cildin ölü hücrelerden arındırılması, kırışıklık ve akne izleri gibi olumsuzlukların ortadan kaldırılması gibi işlemlerle öne çıkan hydrafacial, son dönemin en önemli estetik tedavileri arasında yer almaktadır. Peki, hydrafacial cilt bakımı nasıl yapılır?

  • Cilt temizlenir ve işleme uygun hale
  • Sonrasında cilt tipine uygun olarak hazırlanan solüsyon cilde uygulanır.
  • Hydrapeel Tipsler isimli vakum cihazı ile uygulanan solüsyon
  • Özel solüsyonlar cilde uygulandıktan sonra vortex isimli vakum cihazı ile ciltten tekrar çekilir.
  • Vakumlama işlemi vortex vakum cihazı ile gerçekleştirildiği için tüm uygulamalar el değmeden gerçekleştirilir.

Yukarıdaki uygulamaları içeren hydrafacial, cildin ölü hücrelerden arındırılması için çok kıymetli bir uygulamadır.

Hydrafacial Cilt Bakımı Fiyatı: Flora Klinik

Hücre metabolizmasını hızlandıran ve cildin hızla yenilenmesine olanak sağlayan hydrafacial cilt bakımı uygulaması, her cilt tipine uygun olarak gerçekleştirilebilir. Ancak hydrafacial cilt bakımı fiyatı belirlenirken; cilt tipi, kullanılan solüsyonlar ve ek süreçler dikkate alınmaktadır. Bu nedenle net bir fiyat söylemek mümkün olmaz. Bunun yanında Flora Klinik, deneyimli estetisyen ekibi ile sizin için hydrafacial cilt bakımı uygulamasını en özel şekilde gerçekleştirmektedir. +90 212 215 57 87 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilir ve fiyat detaylarını öğrenebilirsiniz. Biz de bu içerikte “Hydrafacial Cilt Bakımı” ile ilgili kapsamlı bilgi aktarmaya çalıştık.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.