Hülya Koçyiğit’in damadı Ender Alkoçlar’dan koronavirüs yorumu: Çok azmıştık!

Ender Alkoçlar’dan olay yeni tip koronavirüs (Covid-19) yorumu. Salgın nedeniyle eve kapanan “herkese hayatlarını sorgulamalarını” söyleyen Ender Alkoçlar, “Çok azıp kudurmuştuk, bugünler hepimiz için bir ders olmalı” ifadelerini kullandı.

Sosyetenin ünlü ismi, Hülya Koçyiğit’in damadı Ender Alkoçlar, tüm dünyayı esir alan koronavirüs salgınının herkesi evine hapsedip düşünmeye sevk etttiğini söyledi. Alkoçlar şöyle konuştu: “Bir kudurmuştuk, bir kudurmuştuk ki… Evlenme teklif etti partisi, sözümüz olacak partisi, nişan yapacağız en iyi yerde olmalı, düğünümüz var aman rezil olmayalım; paraşütle mi atlasak, Tarkan mı çıksın, Jennifer Lopez mi?

Yok en değişik bizimkisi olsun. Hamileyim, bebeğimin cinsiyeti belli oldu partisi… Doğurmadan bebek geliyor partisi. Doğurana kadar odayı Versay Sarayı’na çevirmeler. Baby shower, dişi çıktı, yaş günü ve daha liste uzun. Çok azdık ve kudurduk, dünya bize ‘Otur evde, sade bir hayat yaşa, şükretmeyi, unuttuğun sağlığın, gösteriş yapmaktan kaçırdığın zamanın, hayatında abarttığın her mananın muhasebesini yap’ dedi. Yapıyor muyuz? Yapalım bence… Yaşam tarzımızdan, konuşma şeklimize kadar bir abartı, bir şımarıklık.

Ne oldu o mütevazı Türk milletine. Herkeste bir yarış, şükretmeyi unuttuk. Milyon dolarların olsa ne fayda; hadi gidelim tatile. Avrupa mı, Asya mı? İşte elini yüzünü yıkar oturursun evde. Ne kaldıysa dolapta pişirir yersin. Lokantalarda yemek beğenmeyen, aşcı, garson azarlayan, makyaj görüntüsünü Instagram’da paylaşanlara ne oldu? Bu bize büyük bir ders olsun. Allah hepimizin yardımcısı olsun…”

Hülya Koçyiğit’in damadı Ender Alkoçlar’dan koronavirüs yorumu: Çok azmıştık!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı