adplus-dvertising

Hülya Avşar’a Manukyan rolü için teklif!

Meşhur oyuncu Hülya Avşar’dan Manukyan itirafı… Avşar kızı bir mekandan arkadaşlarıyla geçirdiği gecenin sonrasında ayrılırken muhabirlere çok konuşulacak bir açıklama yaptı. Avşar’ın açıklamasının sonrasında sosyal medyada ‘Manukyan kimdir ve aslen nereli’ soruları yükselişe geçti.
Takip et
Hülya Avşar’a Manukyan rolü için teklif!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Meşhur oyuncu Hülya Avşar restoranda arkadaşları ve kızı Zehra Çilingiroğlu ile yediği akşam yemeğinin sonrasında mekan çıkışı muhabirlerin sorularını cevapladı. Bir muhabirin kendisine yönelttiği ‘Canlandırmak istediğiniz bir rol var mıydı?’ sorusuna cevap veren Hülya avşar ‘Manukyan rolü için teklif geldiğini’ itiraf etti.

Bir restoran çıkışı basın mensuplarının sorularını cevaplayan Hülya Avşar, “Yaşamını canlandırmak istediğiniz birisi var mı?” sorusuna çok konuşulacak bir cevap evrerek magazin gündemine oturdu!

Hülya Avşar’a Manukyan rolü için teklif!

Avşar kızı soruya “Ben Manukyan’ı çok oynamak isterdim. Senaryosu yazıldı ama izin vermediler ama gerçekten onu oynamak isterdim” cevabını verdi.

Öte yandan muhabirlerin “Kozmetik ürünü reklamında oynayacağınız doğru mu?” sorusuna Hülya Avşar “Kozmetik benim için çok mühim ve kıymetli ama şu an değerlendirme süreci içerisindeyim. Üründen emin olmam gerekiyor, benim vicdanen rahat olmam gerekiyor. Önerdiğim bir şeyin kaliteli olması gerekir maddiyat kısmı mühim değil.” şeklinde konuştu.

Hülya Avşar’a Manukyan rolü için teklif!

Proje tekliflerini beğenmediğini belirten Avşar “Birkaç teklif var ama hiç istediğim gibi değil. Ekranları özledim mi? Set ortamını hep özleyeceğim ama onun dışında şu an çok iyiyim. Ekran diyerek bir şey kalmadı herkes YouTube’da orada burada ekranda olabiliyorsunuz” diye teklifleri beğenmediğini söyledi.

Hülya Avşar’a Manukyan rolü için teklif!

Basın Mensuplarının “Yaşamını canlandırmak istediğiniz birisi var mı?” sorusuna “Ben Manukyan’ı çok oynamak isterdim. Senaryosu yazıldı ama izin vermediler ama gerçekten onu oynamak isterdim.” şeklinde konuştu.

Hülya Avşar’ın bu itirafının sonrasında Manukyan olarak tanınan genelev patroniçesi Matild Manukyan’ın yaşamı ve geçmişi merak konusu oldu.

Manukyan kimdir, gerçek isimi ne: Manukyan olarak tanıdığımız Matild Manukyan’ın gerçek isimi Eveline Matild Chah Muradyan. Babası Ermeni tenor Armenak Chah Muradyan, annesi İsviçreli balerin Salle Marguerite.

Hülya Avşar’a Manukyan rolü için teklif!

1914’te doğan Manukyan’ın ailesi 1913’te Fransa’ya göç etti. Manukyan bir Türk Ermenisi. Vergi rekortmeni olan Manukyan’ın bütün Türkiye tarafından tanınmasının nedeni ise, genelev patroniçesi olması.

Karaköy’de kiraya verdiği babasına ait binaların kirasını ödeyemeyen genelev işletmesinden birine ortak olarak bu işe girmiştir.

Hülya Avşar’a Manukyan rolü için teklif!

Daha sonra işlettiği genelev sayısı 37’ye çıkmıştır.

Genelevlerden kazandığı paraları gayrimenkule dönüştürerek ailesinden kalan gayrimenkul sayısını artıran Manukyan 6 defa vergi rekortmeni olarak çeşitli ödüller almıştı.

Hülya Avşar’a Manukyan rolü için teklif!

Manukyan’ın tek çocuğunun ABD’de yaşayan Kerope Çilingir olduğu biliniyor.

İşte Manukyan’ın serveti ve mal varlığı

– Antalya, Alanya ve Balıkesir’de 5’er yıldızlı 5 otel
– Kıbrıs’ta 5 yıldızlı otel
– İstanbul’da 2 fabrika
– Kınalı Ada ve Büyük Ada’da 2 köşk
– İstanbul’da 500 daire, 70 iş hanı
– Yalova’da yüzlerce daire ve arsa
– Muğla, Kocaeli, Erzurum ve Adana’da onlarca bina ve arsa
– Fransa’daki bir bankada 150 milyon Euro
– 220 ticari taksi
– Toplam 486 taşınmaz, banka hesapları, hisseler ve dövizler

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.