adplus-dvertising

Hülya Avşar yeni şarkısı “Anlatma” için soyundu, eleştirilerin odağı oldu

Son olarak Masumiyet dizisi ile ekrana gelen Hülya Avşar, yeni şarkısı Anlatma için kamera karşısına geçti. Klibinde çırılçıplak halleri bulunan Avşar aynı zamanda eski eşi Kaya Çilingiroğlu’nun ikizi gibi olan Murat Altan’ı ise yolda buldu. Hülya Avşar’ın çıplak halleri de sosyal medyada tepki çekti.
Takip et
Hülya Avşar yeni şarkısı “Anlatma” için soyundu, eleştirilerin odağı oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hülya Avşar yeni Şarkısı “Anlatma” ile gündemde. Sözü Şebnem Sungur’a , müziği ise Sezgi Erciyas’a ait şarkının düzenlemesini ise Mustafa Ceceli üstlendi. “Anlatma” klibinin yönetmenliğini son klibinde olduğu gibi yine Hülya Avşar yaptı.

Hülya Avşar yeni şarkısı “Anlatma” için soyundu, eleştirilerin odağı oldu

Cesur sahnelerin yer aldığı klipte Avşar kızına, yürüyüş yaparken karşılaştığı ve hiçbir oyunculuk deneyimi olmadığı halde klibinde oynaması için teklifte bulunduğu bir yazılım şirketinde çalışan Murat Altan eşlik etti. Altan’ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu’nun ikizi gibi olması da gözlerden kaçmadı.

Hülya Avşar yeni şarkısı “Anlatma” için soyundu, eleştirilerin odağı oldu

ÇIRILÇIPLAK KAMERA KARŞISINA GEÇTİ

Sporunu aksatmayan ve haftanın belirli günlerinde yürüyüş yapan 59 yaşındaki Hülya Avşar, yeni klipinin başında çırılçıplak kamera karşısına geçti.

Hülya Avşar yeni şarkısı “Anlatma” için soyundu, eleştirilerin odağı oldu

HÜLYA AVŞAR ANLATMA KLİBİNE YAPILAN YORUMLAR

Klibi izleyenler ikiye bölündü ve bir kısım Avşar’ın sesini ve şarkısını çok beğenirken bir kısım da klipteki çıplak sahnelerini eleştirdi. Avşar’ın sesini beğenmeyen bazı kullanıcılar “Ses olmayınca çareyi soyunmakta bulmuş” yorumunu yaptı.

Hülya Avşar yeni şarkısı “Anlatma” için soyundu, eleştirilerin odağı oldu Hülya Avşar yeni şarkısı “Anlatma” için soyundu, eleştirilerin odağı oldu Hülya Avşar yeni şarkısı “Anlatma” için soyundu, eleştirilerin odağı oldu Hülya Avşar yeni şarkısı “Anlatma” için soyundu, eleştirilerin odağı oldu Hülya Avşar yeni şarkısı “Anlatma” için soyundu, eleştirilerin odağı oldu Hülya Avşar yeni şarkısı “Anlatma” için soyundu, eleştirilerin odağı oldu Hülya Avşar yeni şarkısı “Anlatma” için soyundu, eleştirilerin odağı oldu Hülya Avşar yeni şarkısı “Anlatma” için soyundu, eleştirilerin odağı oldu Hülya Avşar yeni şarkısı “Anlatma” için soyundu, eleştirilerin odağı oldu Hülya Avşar yeni şarkısı “Anlatma” için soyundu, eleştirilerin odağı oldu Hülya Avşar yeni şarkısı “Anlatma” için soyundu, eleştirilerin odağı oldu Hülya Avşar yeni şarkısı “Anlatma” için soyundu, eleştirilerin odağı oldu Hülya Avşar yeni şarkısı “Anlatma” için soyundu, eleştirilerin odağı oldu Hülya Avşar yeni şarkısı “Anlatma” için soyundu, eleştirilerin odağı oldu Hülya Avşar yeni şarkısı “Anlatma” için soyundu, eleştirilerin odağı oldu Hülya Avşar yeni şarkısı “Anlatma” için soyundu, eleştirilerin odağı oldu

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.