Hülya Avşar, Tenis Maçında İzleyicileri Heyecanlandırdı

Bursa'da bir alışveriş merkezinde düzenlenen tenis turnuvasında sahaya çıkan Hülya Avşar, yırtmaçlı eteğiyle izleyenlerin büyük beğenisini topladı.

Hülya Avşar Bursa’da bir alışveriş merkezinde düzenlenen tenis turnuvasının son günü olan dokuzuncu günde korta çıktı. Tenise olan ilgisiyle bilinen Hülya Avşar, alışveriş merkezinde kendi adına düzenlenen tenis turnuvasında korta çıktı. Eğlenceli tavırları ve dekolte giyimiyle son derece etkileyici olan Hülya Avşar, yoğun ilgi sebebiyle maçı uzatma kararı aldı.


HÜLYA AVŞAR, FİZİĞİYLE YİNE ETKİLEDİ

Güzelliği, Türk sinemasının zirvesine oynayan ve büyük projelerde yer alarak önemli bir geçmişe sahip olan Hülya Avşar, tenise olan ilgisiyle de izleyicileri büyülemeye devam ediyor. Bursa’da bir alışveriş merkezinde kendi adına ithaf edilen Hülya Avşar Cup Senior Tenis Turnuvası’na katılan sanatçı, giyimi ve enerjisiyle hayranlarını büyüledi.

İlerleyen yaşına rağmen güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Hülya Avşar 1 setlik maçı, hayranlarının yoğun isteği ve ilgisi üzerine 1 set daha uzatarak kortta kaldı.


Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı