Hülya Avşar, Servet Değerindeki Otomobiliyle Hava Attı

Bir süredir ekranlardan uzak kalan Hülya Avşar, kendisi için özel tasarlanan araca 700 bin TL ödedi.

Hülya Avşar… Bir dönem magazin basınında gündemi belirleyen isimdi. Her yaptığı haber değeri taşıyordu. Bu yüzden magazin muhabirleri tarafından adım adım takip edildiği zamanlar da oldu. Ancak her ünlü gibi o da zamanla popüleritesini yitirdi. Bir süredir ekranlardan uzak. Gündeme geldiği konu ise kendisi için özel tasarlanan aracı…

Popüler olduğu dönemlerde kendisiyle ilgili merak edilen konular hakkında magazin muhabirlerinin ısrarına rağmen açıklama yapmayan Avşar Kızı, şimdiler de ise haber olmak için elinden geleni yapıyor. Önceki gün ünlüleri uğrak yeri olan Nişantaşı’nda görüntülenen Hülya Avşar, muhabirlerin aracıyla ilgili soru yöneltmesi üzerine başladı anlatmaya. Aracın değerinin 700 bin TL olduğunu ve içinin kendisine özel tasarlandığını üstüne basa basa vurguladı. Magazin muhabirleri için de bundan iyi malzememi olur. Aldılar bilgiyi, bir iki kare de poz. Tamamdır bu iş.

HER YERDE MANŞET

Ve bugün Hülya Avşar neredeyse bütün magazin sayfalarında manşet… Eğer ünlüyseniz ve kendinizden söz ettirmek istiyorsanız bunu Türkiye’de yapmanın çok kolay yolları var. Tıpkı Hülya Avşar örneğindeki gibi. Bakalım birilerinin haber olma gayreti adına daha ne enteresanlıklar göreceğiz.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı