adplus-dvertising

Hülya Avşar, konserinde ekonomi yorumu yaptı! “gerekirse simit yiyeceğiz”

Hülya Avşar, konser alanında önce göbek attı sonra ekonomi yorumu yaptı. Avşar kızı şatafatlı gece kıyafetiyle kendini izleyenlere “Ekonomik krizin herkese ve her kesime mutlaka yansıması oluyor. Gerekirse simit yiyeceğiz ama bugünleri de kolay atlatacağız” diyerek seslendi.
Takip et
Hülya Avşar, konserinde ekonomi yorumu yaptı! “gerekirse simit yiyeceğiz”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Konserlerine hız veren Hülya Avşar, son dönemlerde sahnede giydiği iddialı giysileriyle isminden söz ettiriyor. 58 yaşındaki şarkıcı bu defa de ekonomi yorumuyla dikkatleri üstüne çekti.

Hülya Avşar, konserinde ekonomi yorumu yaptı! “gerekirse simit yiyeceğiz”

Magazin muhabirleri Avşar’a “Ekonominin sanatçılara nasıl yansıması oluyor?” sorusunu sordu.

“DAHA FARKLI BİR HAYAT ÇİZMEK GEREKIR”

Avşar soruya şöyle cevap verdi:

“Ekonomik krizin herkese ve her kesime mutlaka yansıması oluyor. Benim bildiğim bir tek şey var. Türkiye’de hatta şuandaki vaziyete göre dünyada eğer hayattaysan, mutlaka bu tür günleri, bu zamanları öngörüp biraz daha farklı hayat çizmek gerekir. Ayağımızı yorganımıza göre uzatmalıyız.”

“GEREKİRSE SİMİT YENECEK AMA…”

“Bu saatten sonra simit mi yiyeceğiz falan diyorlar. Gerekirse yenecek ama bu günler de biraz kolay atlatılacak. Biraz bizim bu işi, insanlar olarak bireysel halletmemiz lazım diyerek düşünüyorum.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
VATANDAŞ RIZA
20 Aralık 2021, 10:25 tarihinde yazildi

BİR GÜN BİR FAKİRE YARDIM ETTİĞİNİZİ TV EKRANLARINDAN GÖRMEDİK. ŞİMDİ DE ÇIKMIŞ SİMİT YERİZ FALAN FİLAN DİYORSUN. TRİLYONLARIN VAR YATLARINIZ KATLARINIZ VAR DOYMADINIZ DOYMUYORSUNUZ.BUGÜN YARIN BIRAKIP GİDECEKSİNİZ. PİŞMANLIKLARINIZLA BAŞBAŞA KALACAKSINIZ AMA İŞ İŞTEN GEÇMİŞ OLACAK.HİÇ ÖLMEYECEKMİŞ YAŞAMAYA DEVAM EDİN SİZ.!

  • Cevapla
  • 0