Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu İçin Dükkan Bastığını Açıkladı

41. Hülya Avşar Cup Tenis Turnuvası kapsamında Radyo D'nin canlı yayınına katılan Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu için dükkan bastığını açıkladı.
Takip et
Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu İçin Dükkan Bastığını Açıkladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

41. Hülya Avşar Cup Tenis Turnuvası kapsamında, Radyo D'nin canlı yayınına katılan Hülya Avşar Adem Metan, Eftalya ve Polat Labar’ın sorularını yanıtladı ve samimi açıklamalarda bulundu.

Aşkın yoksunluğunu hiç hissetmediğini ve güzel aşklar yaşadığını belirten Avşar, "20'li 30'lu yaşlarımda gece hayatı, eğlence, aşk her şeyi o kadar dolu dolu yaşadım ki şimdikiler yaşadıklarını sanıyorlar. Ben aşkım uğruna dükkan bile bastım. Kaya'yla flört ettiğimiz dönemde duydum ki bir kadınla oturuyormuş. Nispetiye Caddesi’nde arabayı çapraz koydum kimse geçemiyordu, güvenliğe dedim ki, 'O buraya gelecek!'" ifadelerine yer verdi.Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu İçin Dükkan Bastığını Açıkladı

"BIRAKIP GİDEBİLECEĞİ GÜCÜNÜ HİSSETMEM LAZIM"

Aşık olacağı kişinin kendisinden güçlü olması gerektiğini belirten sanatçı, "Hayatta o kadar çok hobim var ki, dediğim gibi birini bulabildiğimde güzel vakit ayırırım. Benden kuvvetli olması lazım, saygı duymam lazım. Öyle biri de kalmadı, biliyor musunuz? Adam yok değil var da, o adam sadece adam olunca yetmiyor. Para kazanıyor olması lazım, bir gün beni bırakıp gidebileceği gücünü hissetmem lazım." dedi. Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu İçin Dükkan Bastığını Açıkladı

"GELİR ÇOCUKLARA GİDİYOR"

Çok sayıda öğrenci okuttuklarını ve turnuvaya gönderdiklerini söyleyen Hülya Avşar, "Burslarımızla doktor, avukat olan çok öğrenci var. Turnuvada toplanan gelirler hep çocuklara gidiyor. İnsanlardan alkış da beklemedik. Bizim bu işteki amacımız tamamen gönüllü, kimsenin menfaatinin olmadığı, iyilik amaçlı bir turnuva." ifadesini kullandı.

Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu İçin Dükkan Bastığını Açıkladı

Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu İçin Dükkan Bastığını Açıkladı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.