adplus-dvertising

Hülya Avşar, gazetecilerden köşe bucak kaçıyor

Hülya Avşar yemek yediği mekandan gizlice kaçmaya çalıştı. Gazeteciler sebebini sorunca şu şekilde cevap verdi: “Vallahi ben de anlamadım, mekan çalışanları sizi arkadan kaçıralım dedi.” ifadelerini kullandı.
Takip et
Hülya Avşar, gazetecilerden köşe bucak kaçıyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gerekirse simit yeriz” açıklamasıyla uzun zaman konuşulan Hülya Avşar, önceki gün İstanbul’un en lüks restoranlarından Etiler Papermoon’da arkadaşlarıyla yemek yedi.

Yemeğin sonunda meşhur sanatçının aracı, mekanın arka kapısına getirildi. Arka taraftaki ağaçların arasında gizlenmeye çalışırken görüntülenen Hülya Avşar, “Neden arka kapıdan çıkıyorsunuz?” sorusuna şu şekilde cevap verdi:

“Vallahi ben de anlamadım. Mekan görevlileri ‘sizi arkadan kaçıralım’ deyince ben de tamam dedim.”

Hülya Avşar, gazetecilerden köşe bucak kaçıyor

‘SİMİT YERİZ’ SÖZLERİ MÜNAKAŞA OLUŞTURMUŞTU!

“Gerekirse simit yeriz ve bu zor günleri atlatırız” sözleriyle çok konuşulan Hülya Avşar sözlerinin farklı yerlere çekildiğini belirtmişti.
Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan meşhur sanatçı ” Kendim kazandım, hala kazanıyorum. Bunun hesabını kimseye vermedim, size hiç vermeyeceğim” demişti…

KENDİM KAZANDIM!

1-Sakinleştiyseniz sıra bende. O kadar konuşmamın içinden, hep beraber bugünleri aşacağız kısmı değil de “Simit”e takılanlar; hiçbirinizi takmıyorum ve saymıyorum. Benim simit yeme meseleme gelince, yerim ya da yemem ama bildiğim bir şey var, kendim kazandım, hiç de kolay olmadı

2-Hala da kazanıyorum. Bunun hesabını kimseye vermedim, size hiç vermeyeceğim. Sizin gibi düşünenler demek ki başımızda olsa; ne demokrasi kalır, ne konuşma özgürlüğü… Diyeceğim şu ki” Gerekirse simit yiyeceğiz, ama bugünleri birlikte atlatacağız.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.