adplus-dvertising

Hülya Avşar Dekolte Yarışında

28 Kasım 2021, 16:17 tarihinde eklendi
Hayranlarının karşısına Melih Yazgan imzalı derin sırt dekolteli elbise ile çıkan Avşar, kusursuz fiziği ile kendine hayran bıraktı.
Takip et
Hülya Avşar Dekolte Yarışında
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

3 yıl aradan sonra istanbul’da ilk kez Maslak 1453’te bulunan Yeni Gazino’da sahne alan ünlü sanatçı Hülya Avşar, yoğun istek üzerine önceki akşam yeniden sevenleriyle buluştu. Saatler öncesinden rezervasyonların dolduğu mekanda hayranlarının karşısına Melih Yazgan imzalı derin sırt dekolteli elbise ile çıkan Avşar, kusursuz fiziği ile kendine hayran bıraktı.

Hülya Avşar Dekolte Yarışında

Gece boyunca ağırlıklı olarak Türk Sanat müziği şarkılarına yer veren ünlü şarkıcı, sahnedeki neşeli tavırları ve muhteşem performansıyla sevenlerine keyifli bir gece yaşattı.

Misafirleriyle sohbet eden Hülya Avşar; “Ben artık sevmeyeceğim siz sevmeye devam edecek misiniz? diyerek, ‘Artık Sevmeyeceğim’ şarkısını sevenleriyle birlikte seslendirdi.

Hülya Avşar Dekolte Yarışında

Rus, Arap ve Azeri misafirlerin yoğun olduğu gecede şampanya trafiği yaşandı. Sahneye art arda şampanya gönderen misafirlerine, “Ben böyle şımartılmaya alışkın değilim. İlk defa sahneme şampanya kabul ediyorum. Demek racon buymuş, hepinize çok teşekkür ediyorum” diyerek gece boyunca toplam 200 şişe şampanya kabul etti. Gecenin ilerleyen saatlerinde sahneye çıkan oryantal Didem ise dans şovuyla geceye renk kattı.

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar ayrıca yılbaşı gecesi Yeni Gazino’da sevenleriyle buluşacağının müjdesini verdi. Hülya Avşar’dan önce sahneye çıkan Kubat, Müslüm Gürses şarkılarını seslendirdi. Şarkı arasında “Müslüm Babayı saygıyla anıyorum. Ruhu şad olsun.” sözlerini dile getirerek büyük alkış aldı.

Hülya Avşar Dekolte Yarışında

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.