Hülya Avşar Can Yaman ve Kızı Zehra Hakkında Konuştu!

Hülya Avşar, katıldığı bir organizasyonda, Can Yaman ve kızı Zehra Çilingiroğlu hakkında konuşarak yeni polemikler başlattı.

Uzun süredir ekranlarda yer almayan ve herhangi bir proje ile sevenlerinin karşısına çıkmayan Hülya Avşar, katıldığı bir organizasyonda gazetecilerin sorularını yanıtladı.


Kızı Zehra Çilingiroğlu’nun ilişkisi hakkında açıklamalarda bulunan Avşar, “Zehra’nın yaşadığı ilişkiyi biliyorum ve ona olan güvenimden dolayı hayatımı kolayca yaşıyorum” dedi. Avşar Kızı, “Zehra yanlış da olsa doğru da yapsa arkasında olmaya devam edeceğim” sözlerini söyledi.

CAN YAMAN VE BURAK ÖZÇİVİT HAKKINDA SERT SÖZLER

Muhabirlerin Can Yaman üzerinden sordukları ‘Türk sinemasındaki yakışıklı jönler’ sorusuna cevap veren Hülya Avşar; “Can Yaman çok yakışıklı ama oyunculuğunu sorarsanız… Burak Özçivit ve Can Yaman gibi isimler diyince aklıma yakışıklıkları geliyor. Kıvanç Tatlıtuğ onlara göre birkaç tık daha ileride. Onlar da ileride aynı kaliteye ulaşacaklardır elbet. Ama şu anda yakışıklılıkları onlar için bir engel. Bunu aşmaları gerekiyor” diye konuştu.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı