Hülya Avşar, Bodrum öncesi Kaya Çilingiroğlu ve Zehra ile yemekte!

Babalar günü sebebiyle eski eşi Kaya Çilingiroğlu ve kızı Zehra ile birlikte Etiler'de bir mekana giden Hülya Avşar, mekan çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Takip et
Hülya Avşar, Bodrum öncesi Kaya Çilingiroğlu ve Zehra ile yemekte!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Önümüzde ki hafta Cuma günü, Bodrum’da sahne alarak sezonu açmaya hazırlanan Hülya Avşar, önceki gün eski eşi Kaya Çilingiroğlu ve kızı Zehra Çilingiroğlu ile Etiler’de görüntülendi.

Bir mekan çıkışı objektiflere yansıyan üçlüden Kaya Çilingiroğlu apar topar mekandan uzaklaşırken, Hülya Avşar ve kızı Zehra Çilingiroğlu basın mensuplarıyla sohbet etti.

Geçtiğimiz günlerde meşhur oyuncusu Hale Soygazi’nin “Yeşilçam’ın en güzel kadın oyuncusu benim.” sözlerini hatırlatan ve fikrini soran muhabirlere, “Kesinlikle katılıyorum en güzeli demiyim, güzellerden bir tanesi diyeyim. Muhteşem bir kadın muhteşem.” değerlendirmesi yaptı.

Sizce bir numara kim? sorusuna ise “Ben dermişim.” diye kahkahayı patlattıktan sonra ” Yeşilçam’ın en güzel kadını tabi ki Türkan Şoray.” şeklinde konuştu.

Peki en yakışıklı erkeği kim sorusuna ise derin bir ahhh çeken Avşar kızı,

“Hepsi o kadar yakışıklıymış ki, ah benim dönemime niye denk gelmediler.” diye dertlendi. “Ben Tarık Akan’a yetiştim, Tarık Akan ve Cüneyt Arkın ile bir filmim var. İkisinin de gençliği, bence dünya çapında. Yani Dünya çapında bile değil, yok yani yok gerçekten o kadar yakışıklısı yok, olmamış yani.” şeklinde konuştu. “Nerde, biz kötü döneme denk geldik.” diye kahkaha atan Hülya Avşar, kendi jenerasyonundan ve genç oyunculardan onlar gibi yakışıklı çıkmadığını belirtti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.