adplus-dvertising

Hülya Avşar: Ben Z kuşağına gitmem!

Hülya Avşar, YouTube ve TikTok’taki paylaşımlarına ağırlık verdi. “Dijitale yüklü girdim” diyen sanatçı, amacının gençleri yakalamak olmadığını belirtti: “Onlar beni istiyorlarsa yakalayabilirler ama ben onlara gidebileceğimi düşünmüyorum.”
Takip et
Hülya Avşar: Ben Z kuşağına gitmem!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

HÜLYA Avşar önceki gün Akatlar’da görüntülendi. Bir müzik stüdyosundan çıkarken objektife yansıyan sanatçı, yeni şarkılar üstünde çalıştığını belirtti: “Yeni şarkılar için Ayvalık’tan döndüm, hemen stüdyoya girdim.” Son yayınladığı “Sen Aşk mısın?” single’ının çok sevildiğini dile getiren Avşar, “Ne yalan söyleyeyim, bu kadarını ben de beklemiyordum. Çok para harcayınca oluyormuş demek ki. Ama gençleri kendine çekeceğini biliyordum” şeklinde konuştu. Sanatçı, şarkısının “Yargı” dizisinin bölüm sonu sahnesinde yer almasıyla alakalı de “Evet, çok mutlu oldum. Gurur verici şeyler bunlar, emek olunca oluyor” yorumunu yaptı.

Hülya Avşar: Ben Z kuşağına gitmem!

DİJİTALE YÜKLÜ GİRDİM

Hülya Avşar’a “YouTube’da da tekrardan videolar yayınlamaya başladınız. O çalışmalarınız nasıl gidiyor?” sorusu da yöneltildi. Avşar şu şekilde cevap verdi: “Üç bölüm yayınlandı, o da çok iyi gidiyor. Tam da yerini buldu dijitalde. Sosyal medyaya önem veriyorum. Hatta TikTok’ta da bir şeyler yapmaya başladım. Ama ‘Z kuşağını yakalayayım’ gibi bir amacım yok. Onlar beni istiyorlarsa yakalayabilirler ama ben onlara gidebileceğimi düşünmüyorum. Dijitale bayağı yüklü girdim.”

Zehra benİ sallıyor

Hülya Avşar daha önce Riva’da bir çiftlik evi yaptıracağını, mimarlık ofisinde staj yapan kızı Zehra Çilingiroğlu’nun da projede çalışacağını belirtmişti. Sanatçı, konuyla alakalı soruya şu cevabı verdi: “Pandemi girince araya mecburen durduk. Zehra da şuanda daha fazla hoşuna giden mühim şeylerle ilgileniyor. O yüzden beni sallayıp duruyor.”

Hülya Avşar: Ben Z kuşağına gitmem!

Hülya Avşar: Ben Z kuşağına gitmem!

Pişman değilim

Muhabirler Hülya Avşar’a “Selfie filminizi dijital platformlarda yayınlatmadığınız için pişman mısınız?” diyerek sordu. Sanatçı, “Benim kaybım olmadı ki. Sinemada oynamasını çok istemiştim, çünkü ben sinemacıyım” şeklinde konuştu. Avşar, gündeminde yeni bir proje olup olmadığı sorusuna da şu şekilde cevap verdi: “Şu anda öyle bir proje yok ama tiyatro, dizi yahut sinema isterim. Her an olabilir. Müzikal teklifi gelmişti, kabul etmedim. Çünkü provaları çok uzun sürer. Uzun mesai harcamam gerektiği için kabul etmedim.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.