Hulusi Kentmen Filmi Antalya’da Gerçek Oldu

Türkiye'nin turizm cenneti Antalya'da işletmecilik yapan Ali Saçıkara isimli vatandaş, "Böylesi ancak filmlerde olur" dedirten bir harekete imza attı.

Hulusi Kentmen Filmi Antalya’da Gerçek Oldu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türkiye’nin en çok turist alan kentlerinin başında gelen Antalya’da Ali Saçkara isimli işletmeci, 2 yıl önce iş yerini soyan Alman vatandaşa tahliye olduktan sonra iş verip üstüne üstlük bir de evinin kapılarını açtı. Duyanların kulaklarına inanamadığı olayın kahramanı Saçkara, herkesin hayatta ikinci bir şansı hak ettiğini düşünüyor.

İki yıl önce Antalya’da sıradan bir hırsızlık olayı yaşandı. Ali Saçkara isimli işletmecinin iş yerine giren kimliği belirsiz kişi, 10 bin TL’lik eşya alarak kayıplara karıştı. Güvenlik kameraları tarafından eşkali belirlenen hırsız, polis ekipleri tarafından kısa sürede yakalandı. İş yerine girip eşyaları çalan kişi Jan Aleksandroviç Troki isimli Alman vatandaşıydı. İki yıl cezaevinde kaldıktan sonra “Zararı karşılarım” beyanı karşısında serbest kalan Troki, parası olmadığı için ucuz bir pansiyonda kalmaya başladı.

HULUSİ KENTMEN FİLMLERİNİ HATIRLATTI

Tahliye olduktan sonra iş yerine giren hırsızın yaşadığı pansiyona giden Ali Saçkara, gördüğü manzara karşısında bir hayli üzüldü. Zor şartlarda yaşamını sürdürmeye çalışan Troki’nin ikinci bir şansı hak ettiğini düşünen Saçkara, kimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği şeyi yaparak iş yerini soyan hırsızı işe aldı. Bununla da sınırlı kalmayan Saçkara, Hulusi Kentmen filmlerinde şahit olduğumuz bir harekete daha imza atarak Troki’ye evinin kapılarını açtı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.