Hot mom check nedir? TikTok yeni bir akım hot mom check

Video klipleri kırpmak, kesmek, birleştirmek ve kopyalamak için düzenleme araçları sunan TikTok, kısa ve anlık videolara odaklanan bir platform. Hot mom check akımında ise sosyal medya fenomenleri annelerini takipçilerine gösteriyor. Peki, hot mom check nedir?
Takip et
Hot mom check nedir? TikTok yeni bir akım hot mom check
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kendini küresel bir video topluluğu olarak tanımlayan TikTok yeni bir akımla gündemde. Kullanıcılar, kendi kısa videolarını oluşturup, paylaşabiliyor. Kullanıcılar, videolarına, özel efekt filtreleri, eğlenceli etiketler ve çıkartmalar ile sevdikleri müzikleri veya sesleri ekleyebiliyor.

Uygulamada pek çok ses akım haline gelebiliyor. Son günlerde en fazla paylaşılan içerikler hot mom check nedir sorusuyla gündemde. TikTok’taki videolar 15 saniye ile sınırlı ancak daha uzun hikayeler oluşturmak için videolar birbirine eklenebiliyor. Peki, hot mom check nedir?

Hot mom check nedir?

Tiktok, iOS ve Android sürümü olan bir sosyal paylaşım servisi. Tictoc ile fotoğraf, video, müzik, bulunduğunuz yer ya da aklınıza gelebilecek her şeyi kısa video olarak paylaşabiliyorsunuz. Çektiğiniz kısa videoları dilerseniz Tik Tok içerisinden dilerseniz de Facebook, Instagram ve Twitter gibi diğer sosyal ağlardan paylaşabilirsiniz. Bu sosyal ağ uygulamasıyla sadece sizin çektiğiniz videoları değil, başka kullanıcıların paylaştığı videoları da izleyebilirsiniz.

Uygulamada pek çok video veya ses viral olurken son zamanlarda en fazla paylaşılan içerik hot mom check akımı oldu. Bu akım pek çok kişi tarafından merak ediliyor.

Genç yaşta evlenen ve 40’larına 50’lerine gelmelerine rağmen güzelliklerini korumayı başaran anneler, TikTok kullanıcısı kızlarının ‘Hot Mom Check‘ akımına dahil oldular.

TikTok nasıl kullanılır?

Uygulamayı indirdikten sonra profil simgesine dokunarak uygulamaya kayıt olun

Uygulamaya Telefon numarası, mail veya çeşitli sosyal ağlar yardımıyla kayıt olabilirsiniz.

Profil ve etiket arama: Sol altta yer alan “Mercek” simgesine dokunarak profilleri veya çeşitli etiketleri aratabilirsiniz. Takip ettiğiniz profillerin gönderileri anasayfanıza düşecektir.

Mesajlar ve Bildirimler: Sağ altta yer alan “Mesaj” simgesine dokunduğunuz zaman bildirimlerinizi ve mesajlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Video Paylaşmak: Alttaki menünün ortasında yer alan “+” simgesine dokunarak paylaşmak istediğiniz videonuzu kaydetmeye veya seçmeye başlayabilirsiniz. Dilerseniz paylaşmak istediğiniz videonuza üst kısımda yer alan “Ses seçin” menüsünden müzik ekleyebilirsiniz. Sağ altta yer alan “Yükle” ekranına dokunarak galerinizden video ekleyebilirsiniz.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.