Hot Girl Summer nedir, ne demektir?

14 Temmuz 2021, 13:48 tarihinde eklendi
Bu kelime şimdi ise Tiktok’ta trend olmuş durumda. Hal böyle olunca insanlar bunu doğal olarak internetten araştırıyor. Peki son zamanların en çok internette araştırılan konusu olan Hot Girl Summer nedir?
Takip et
Hot Girl Summer nedir, ne demektir?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Günümüzde popüler kültürün etkisi özellikle internet ve sosyal medyanın yaygınlaşması ile daha da artmaya başladı. Dünya’nın herhangi bir ülkesinde gerçekleşen trend artık Türkiye’de de trendlere giriyor. Hatta öyle bir boyuta geldik ki birçok YouTuber yabancı YouTuber’lardan aldıkları içerikleri kendilerine göre uyarlayıp oldukça fazla izlenebiliyor. Bu sayede de içerik çıkarmıyorlar. Çünkü yeni nesil artık popüler kültürde yetiştiği için zevkleri her yerde aynı oluyor.

Son zamanlarda da insanlar tarafından Megan Thee Stallion, Nicki Minaj ve Ty Dolla Sign’in işbirliği ile hazırlanan Hot Girl Summer oldukça popüler olmuş durumda. Birçok kişi Hot Girl Summer’ın ne olduğunu merak ediyor.

Türkçe anlamıyla sıcak kız yaz anlamına gelmektedir.

Ancak burada “Hot” kelimesi sıcaktan çok ateşli, seksi anlamında kullanılmaktadır. Şarkıda birçok ünlüye gönderme bulunmaktadır.

Bu kelime şimdi ise Tiktok’ta trend olmuş durumda. Aslında çıkışı şarkıdan dolayı olan Hot Girl Summer, Tiktok’ta ise yazın yapılacaklar listesi olarak trend oldu. İnsanlar yaptıkları listeye yazın yapmak istedikleri şeyleri yazıyorlar.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.