Hostes, Otel Odasındaki Kaçamağın Bedelini Ağır Ödedi

Yaptığı uçuştan sonra gizemli sevgilisi ile buluşan hostes, kaçamağının bedelini küvette çırpına çırpına can vererek ödedi.

Rus havayollarına ait bir havayolu şirketinde hosteslik yapan 23 yaşındaki genç kız, uçaktan indikten sonra gizemli sevgilisi ile buluşup gittiği otelde yaşamını yitirdi. Küvette boğularak öldürüldüğü belirlenen genç hostesin ölümüyle ilgili soruşturma devam ediyor.

Rusya’da akıllara durgunluk veren bir cinayet işlendi. Ülkede özel bir bir havalimanında çalışan 23 yaşındaki hostes, uçuşunu tamamladıktan sonra bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi ile buluştu. Birlikte yemek yiyip alışveriş yapan iki sevgili, ardından bir otele giderek oda kiraladı. Bir süre kız arkadaşıyla tuttuğu otel odasında vakit geçiren genç adam, ardından aşağı inerek odayı bir günlüğüne daha kiralayıp çağırdığı taksiye binerek otelden ayrıldı.

GÖREVLİLER KAPIYI ÇALDI, AÇAN OLMADI

Bir süre sonra genç kızın bulunduğu odaya giden otel görevlileri, kapıyı uzun süre çalmalarına rağmen açan olmadı. Bunun üzerine paniğe kapılan çalışanlar, olay yerine ekipleri çağırdı. Polis denetiminde girilen odada banyonun kapısını açan görevliler, banyodaki küvette genç kızın cesediyle karşılaştı. Yapılan incelemede genç hostesin boğularak öldürüldüğü tespit edildi. Sevgilisini otel odasında öldürmekle suçlanan gizemli sevgili, şimdilerde polis tarafından her yerde aranıyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı