Hollywood’un Yıldızı Hamileliğini Duyurdu!

Güzel oyuncu gebeliğini şahsi internet sayfasından ilan etti. Hollywood yıldızı Anne Hathway, uzun zamandır eşiyle birlikte mücadele ettiklerini söyledi.

Hollywood’un meşhur oyuncusu Anne Hathaway, bir aradan sonra ikinci çocuğuna hamile olduğunu açıkladı. 36 yaşındaki güzel oyuncu, Instagram’da şişmiş göbeğini gösteren bir fotoğraf yayınlayarak mutlu haberi paylaştı. Hathaway, gebe kalabilmek için çok uzun zamandır mücadele ettiğini ve hamile olduğunu öğrendiğinde çok sevindiğini söyledi. Hathaway, fotoğrafın altına, “Bu göbek bir film çekimi için değil. İkinci çocuğuma hamileyim” esprisini yaptı.


Anne Hathaway, Eylül 2012 tarihinde eşi Adam’la evlenmişti. Mart 2016’da ise ilk çocukları Jonathan dünyaya gelmişti. Çift, doğumundan bu yana oğullarını magazin kameralarından uzak tutmuştu ve sadece 2017 yılında bir fotoğrafını paylaşmışlardı.

“OĞLUMLA DERİN BİR BAĞ İÇERİSİNDEYİM”

Anne Hathaway Dünya Kadınlar Günü’nde Birleşmiş Milletler’in bir toplantısında konuşma yapmış ve, ”Oğlumla çok derin bir bağ içerisindeyim. Hastalandığı zaman sabaha kadar başında bekliyorum. Başı ağrıdığında küçük kafasını ovalıyorum. Hiçbir bilim adamı bir anne ile evladının arasındaki bağı keşfedemez. Bu sadece yaşam büyüsünün bir parçası” ifadelerini kullanmıştı. Güzel oyuncunun sosyal medya hesabında 15 milyon takipçisi bulunuyor. Hathaway, son olarak 2019 yılında Düzenbazlar adlı filmin başrolünde oynadı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı