Hobbs ve Shaw Gişeye Hızlı Girdi

İlki 2001 yılında vizyona giren Hızlı ve Öfkeli serisinin yan filmi olan Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw, beklenenin üzerinde bir açılış geliri elde etti.

Aksiyon filmi tutkunlarının 18 yıldır severek takip ettiği Hızlı ve Öfkeli serisinin spin off’u Hobbs ve Shaw, açılış performansıyla yapımcılarını mutlu etti. Aksiyon filmlerinin efsane ikilisi Dwayne Johnson ve Jason Statham’ı bir araya getiren film, ABD’de geçtiğimiz Cuma, Türkiye’de ise Cumartesi günü vizyona girmişti.


Aksiyon filmi sevenler uzun bir süredir bu Hobbs ve Shaw filmini bekliyorlardı. Aksiyon sinemasının iki büyük yıldızını bir araya getiren yapım Hızlı ve Öfkeli serisinin ilk spin Off’u olma özelliğini de taşıyor. Film Cuma günü Amerika bölgesinde vizyona girdi ve ilk hafta sonu beklendiği gibi oldukça iyi bir gişe başarısı yakaladı. İlk hafta sonu Vizyona girdiği bölgelerde toplam 180 milyon dolar hasılat elde etti.

ZİRVEYİ ‘ASLAN KRAL’IN ELİNDEN ALDI

Hobbs ve Shaw, ilk hafta sonunda kuzey Amerika bölgesinde 60 milyon dolar gibi büyük bir gişe hasılatı elde etti. Filmin vizyona girdiği diğer bölgelerde ise toplam hasılatı 120 Milyon dolar. Toplam 180 milyon dolar gişe yapan film Disney’in The Lion King filmini geride bırakarak zirveye yerleşti. Film şuanda Çin’de vizyona girmiş durumda değil. Çin’de ve Güney Kore gibi izleyici sayısı fazla ülkelerde vizyona girdiğinde ise, rakamlar ciddi oranda artacak gibi gözüküyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı